Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik adtak tejitalt a gyerekük...

Akik adtak tejitalt a gyereküknek, meddig tettétek?

Figyelt kérdés
Mellette evett rendes reggelit/vacsoràt is?
2016. ápr. 30. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2 éves koráig tervezem.Most 15 hós.Mellette rendesen eszik.Reggel hajnali körül felébred,olyankor adok neki,és még alszik kb.2 órát.8 körül reggeli.Este közvetlen lefekvés előtt adom neki.Azt nem mindig fogadja el.Attól függ mennyit vacsorázott.
2016. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tejitalt vacsira kapja, reggel tejet iszik, emellett vacsorázik, reggelizik hideget általában.

a tejitalt 2 éves korban elhagyjuk, de tejet továbbra is fog kapni reggel és este, csak nem közvetlen lefekvés előtt.

2016. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: szóval hogy nem vacsira kapja a tejitalt hanem vacsizik és lefekvés előtt issza a tejitalt így értem. fürdés után tejital, fogmosás és alvás.
2016. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!