Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a semleges...

Mit gondoltok a semleges nevelésről?

Figyelt kérdés
[link]

#modell #gender-neutral #semleges nevelés
2016. ápr. 30. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

okádék

mellesleg, arról, hogy fiú v. lány nem kell döntést hoznia, mert a fogantatás pillanatában eldől

*

József Attila:


"Arról van szó, ha te szólsz, ne lohadjunk,

de mi férfiak férfiak maradjunk

és nők a nők - szabadok, kedvesek

- s mind ember, mert az egyre kevesebb..."

2016. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Hülyeség, de a cikkíró megkereste vele a heti betevőjét. Aki kitalálta, az meg nyilván jól él abból, hogy előadásokat tart a hülyeségéről.
2016. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Borzadály. Egyetértek az előttem szólókkal.
2016. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Elvennem a gyereket azoktol, akik igy kiserleteznek rajta :s mas , normalis modja is van annak, hogy szabadon neveljek fel. Minek mennek szembe tobb ezer eves dolgokkal ? Sot... Mar az osember koraban is le voltak osztva a nemi szerepek. Lefogadom, ezt az egeszet no talalta ki, mert elnyomast erez neme miatt. ( en is no vagyok)
2016. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Baromság.
2016. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
baromság
2016. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez már nem arról szól, hogy valaki György hercegnek öltözteti-e a kisfiát, vagy sem. (György herceg amolyan kislányosan csinos szokott lenni.) Az, hogy idegeneknek se mondják meg a gyerek nemét, hát, kicsit azért fura.


Én a gyerekemre egyébként kisbabaként nézek (még?), ő 2 hónapos. Ha ránézek, nem jut eszembe, hogy srác, hanem egy embernek látom, mint bárki mást. Mondjuk amúgy sem nemek alapján kategorizálom az embereket, de azért ők erősen túlzásba viszik ezt...letagadni azért nem kell a nemeket.

2016. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Abban látok igazságot, hogy attól, hogy fiú gyerekem van, nem kell szélsőségesen a fiús dolgok felé irányítani. értem ez alatt, hogy ha éppen babázni akar, akkor miért ne tehetné? Nem kell erőltetni semmit. De ennyire sarkosan nézni a dolgokat szerintem hülyeség. Ez a fajta nevelés, szerintem is több kárt okoz, mint ami értelmet megpróbálnak belemagyarázni. Biztos nem nevelném így.
2016. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
OMG nagy az isten állatkertje...
2016. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%
Egy-két dolgot kevésbé szélsőségesen kellene csinálni, mint a konkrét esetben, de egyébként ez a követendő elv. Jóval több boldog ember lenne.
2016. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!