Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hasfájós, bukós babának...

Hasfájós, bukós babának melyik a legjobb cumisüveg?

Figyelt kérdés
Mam anticolic-ot használunk, kicsit ritkábban bukik, de még most is elég sokszor és hasfájós is. Nagyon mohón, gyorsan eszik. Dr. Brown jobb lenne? Vagy a Mam a legjobb?
2016. máj. 7. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Dr. Brown. Én még terhesen azt vettem a boltba is azt ajánlották és nem is volt hasfájós. Visszavezeti a levegőt ezért jó kis cumisüveg. Macerásabb takarítani de inkább az mint a hasfájás. Meg a védőnő mondta h szokták ajánlani bukásra h a kiságyba ahol a feje van a két lába alá tegyél könyvet h a feje magasabban legyen.

Jó egészséget nektek.

2016. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nalunk a Mam anticolic bevalt, de latom, nalatok nem.:/
2016. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A könyves dolgot olvastam már, de nem az ágyban szokott bukni, hanem evés közben meg büfiztetéskor.

Nem mondom, hogy nem vált be a MAM, mert kevesebb a bukás mint az előző cumisüveggel ( sima DM-es), de nem szüntette meg teljesen a problémát. Próbáltam már AR tápszert is, de attól meg szorulása lett, nem kakilt 2 napig és nagyon fájt a hasa, úgyhogy inkább nem.

2016. máj. 7. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is mamot használtunk , bevált, bukásra pedig nutritonnal sűrítettük a tapszert, mert az AR-es tápszertől kisfiamnak is szorulása lett. Ez a kombináció bevált, de a bukás csak akkor múlt el teljesen mikor már mászott és evett főzeléket es gyümölcsöt, korának megfelelően, úgy 9 hónapos korában.
2016. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!