Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik cumisüveg a legjobb?...

Melyik cumisüveg a legjobb? Avent, MAM, Tommee tippee, más? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan dícsérik az Avent üveget. A keresztlányom is ezt használja, de folyik... Milyet vegyek majd a babámnak?
2012. júl. 27. 07:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Avent,nekem az bevált.Ha folyik,akkor rosszul van rácsavarva,vagy mikrórepedés van rajta.2 éve vettem egy szettet,amibe 2 nagy és 2 kicsi üveg volt,meg a többi kütyü.Egyik sem csepegett vagy folyt ki belőle a cucc.Mai napig azt használjuk,igaz már csak az esti tejhez és csak 1 üveg maradt használatban.
2012. júl. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az Avent, akkor folyik, ha rosszul van összerakva.
2012. júl. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tommee Tippee, csak ezt próbáltuk, nekünk bevált, szerette a lányom!
2012. júl. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a Tommee Tippee volt amúgy egyértelműen rossz, abból konkrétan nem tudott enni a pici, MAM-ot viszont ki akarom próbálni, nagyon jókat lehet hallani róla, szóval veszünk egyet a napokban az Avent Starter szett mellé.
2012. júl. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi is Aventet használtunk az elsőnél, nagyon jó kis cumisüveg.

A második nem fogadta el, csak ordított, viszont nála bejött a nuk széles szájú üvege, abból ivott minden gond nélkül. Sajnos szoptatni nem tudtam.

2012. júl. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az első fiammal Aventet használtam, a másodikkal Mamot.

A mam jobban bejön, kényelmesebb a fogása, szimpatikusabb a cumija, hasfájás elleni és még jobban is néz ki.

De sok jót hallottam a tomme tippee-ről is.

2012. júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem sokkal szimpatikusabb a MAM Anti-colic cumisüvege, rózsaszínben vagy a Tommee tippee.
2012. júl. 27. 09:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem a dm márkás olcsó, sima, semmi extra üveg vált be. Nem csöpög, gyerek szereti. Egyébként ahhoz fog hozzászokni, amit adsz neki. :) Jó válogatást!
2012. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az szimpatikus, akkor miért a kérdés? :)
2012. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 gabszem ***** válasza:
mi Aventet használunk és nagyon bevált, mást nem is próbáltunk.
2012. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!