Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hany honapos korig csuklik a...

Hany honapos korig csuklik a baba?

Figyelt kérdés

8honapos a kisfiam es legalabb napi 5szor csuklik!A batyam lanya 17eves es a mai napig mindennap csuklik...

Azt szeretnem tudni,hogy 8honaposan meg normalis ennyit csuklani,vagy lehet ,hogy orokolte es ő is csuklós lesz mint az unokahugom?



2016. máj. 8. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerinted hogyan örökölte unokahugodtól, vagy akár bátyádtól?

A baba babakorának kinövéséig csuklik. Aztán gyerekként, majd felnőttként.

A csuklás nincs életkorhoz kötve.

2016. máj. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor lehet nem jol irtam ki a kerdest!

MINDEN NAP 5-6 SZOR VAGY TOBBSZOR IS CSUKLIK!!!! Nem nehanapjan ahogy mi felnottek...

2016. máj. 8. 08:23
 3/8 anonim ***** válasza:
És mi meg aztán honnan tudjuk,hogy meddig fog naponta x-szer csuklani?!Lehet,hogy mohóban eszik/iszik,és sok levegőt nyel.Az unokanővérének meg aztán semmi köze ehhez.Ez nem öröklődik..jézusom.
2016. máj. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy ő is ilyen "csuklós fajta", mint az unokahúgod...

Az én gyerekeim babakorukban sem csuklottak többet, mint mi felnőttek.

2016. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem irtad mitol.

Mert ha pl eves után birkoztok vele, vagy csak natur tulzottan megnevettetitek akkor normalis hogy csuklanak, igy ezeket hanyagolni is tanácsos.

2016. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Eves utan is csuklik de van hogy csak ugy rajon!

Kedves 3as.nem mondtam hogy tudnod kene,es altalaban itt nem azoknak szol a kerdes akik nem tudjak!

Minden csecsemo csuklik,csak mivel elso babam ezert nem tudom meddig szokott ez tartani,4-6honapig vagy 10?Nekem is neked is elmult valamikor.....Koszonom a kedves szavakat...

2016. máj. 8. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nálatok nyilván valami családi vonás. Mi nem tudjuk megítélni, hogy ez nála maradni fog-e vagy sem...
2016. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Babás tapasztalatokra vartam,de hát ugylatszik tenyleg nem jol tettem fel a kerdest..... azota egy ismerosom mondta hogy az 1 eves kisfia meg mindig csuklik...

Ilyen es hasonlo valaszolokra vartam

2016. máj. 17. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!