Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A vezeték nevünk Magyar, a...

A vezeték nevünk Magyar, a férjem mindenáron Magyar Andrásnak szeretné nevezni a gyerekünket, mi lehetne még?

Figyelt kérdés
még csak 12 hetes vagyok de már most gondolkodunk,nem jutunk dülöre, neki ezek tetszenek, krisztián, andrás és a saját neve zsolt. nekem roland, márk , milán, ádám,zétény ilyesmi,de neki egyik sem. én nem akarom hogy a gyerekemet le bandikázzák, és nem akarom az apja után nevezni, és minden második gyerek krisztián, na jó nem mindenki de sok. szerintetek mi illik igazán ehez a névhez ami nem olyan külföldis, de nem is régies, és nem tömegnév. minden érdekel köszi
2008. szept. 24. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Már tuti, hogy kisfiú lesz? Mázlid van hogy 12 hetesen megtudták már mondani.:)

Egyébként nekünk ha fiúnk lenne akkor mi Dánielnek neveztük volna. De kis nunis lesz.:)

Nekem tetszik még az Attila, Zoltán, Róbert, Milán esetleg Balázs vagy Tamás. Persze ezek is elég régiek és van amelyik tömegnév, de jól hangzanak a Magyar-hoz szerintem.

2008. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Balázs, Bence, Dávid stb. Magyarhoz nagyon sokminden illik. Amúgy ha nagyon nem tudtok megegyezni lehet két neve is a gyereknek, az enyémnek úgy lesz, hogy lesz egy ritka, meg egy gyakori, és akkor ha idősebb lesz igazából ő dönti el, melyiket szeretné használni.
2008. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A vezetéknevetekhez tényleg sok név illik.Azért leírom nekem mik tetszenek: Zalán, Lőrinc, Ádám, Levente, Henrik.

Az én kisfiamat pedig Bálintnak hívják.

2008. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ez az nekem is hasonlók tetszenek, de ő csak ebben a háromban gondolkodik. mindenáron andreást akar. azt mondja én idióta neveket akarok a gyereknek adni. pedig nem fogom hagyni hogy andriska legyen. ma mondtam neki a márkot azt mondja majd gondolkodik rajta.
2008. szept. 24. 17:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Marcell.
2008. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Máté
2008. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nagyon megértelek. Az én fiam apja is azt vágta a fejemhez, hogy idióta nevet akarok adni a gyereknek, főleg a lány neveken volt kiakadva, hogy Johanna meg Kendra volt ami nekem tetszett, ő meg csupa olyat akart, hogy Csenge, Kincső, Emese, Ildikó. Én megmondtam neki kerek perec, hogy nekem ezek nem tetszenek, és csak olyan nevet fogunk adni a gyereknek, amit én is képes leszek kiejteni a számon. Volt egy szép kis balhénk a fiú nevekkel is, mert mindenáron Hunort akart az apja, én meg megmondtam, hogy azt nem tudnám elviselni.


Amúgy nem hívnaka minden második gyereket Krisztiánnak, az én fiam végülis az lett és szerintem nagyon szép név ez, gyereknek is, felnőttnek is abszolut viselhető, külföldön is kiejthető mégsem idegen hangzású.

2008. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Gergő?
2008. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a gergö is jó én arra is gongoltam, most a márk tetszik.
2008. szept. 25. 20:42
 10/12 anonim válasza:
Szerintem a Magyar Roland is nagyon szép név!:)
2009. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!