Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj Lehet? 4 hónapja talán...

Baj Lehet? 4 hónapja talán már 5 is hogy próbálkozunk párommal de nem estem még mindig teherbe.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk gyermeket már rég nem szedek fogamzásgátlót, vártunk is hogy kitisztuljon a szervezetemből.

Nem tudom mit tegyek?



2016. máj. 16. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

1. A fogamzásgátlóknál már rég nincs olyan, hogy "ki kell tisztulnia".

2. Egy évig normális, ha teljesen egészséges ember nem esik teherbe, egyszerűen ennyi statisztikai hibahatár van a folyamatban. Éppen ezért egy év próbálkozás után javasolt csak meddőségi kivizsgálás.

2016. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. Babanal 8. Honapban, a 2. babanal a 9. honapban estem teherbe.Az unokatesomek 2 evet vartak a babara.Meg ne izgulj feleslegesen!
2016. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4/5 hónap az tényleg nem sok. De ha aggódsz elkezdheted mérni a hődet vagy ovu tesztet csinálni, hogy jókor vagytok e együtt egyáltalán. Elég könnyű kihagyni az ovut, mert csak 12-24 órát él a pete. De mindenek előtt nyugi a 4-5 hónap nem sok.
2016. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem se aggodj, mi is majdnem egy evig probalkoztunk, mindent bevetettunk amit csak lehet es most vegre kesik mar 3 napja es van par halvany pozitiv tesztem is. Szoval nagyon orulok. Nalam az orvosok nem talaltak semmit pedig sokat barnaztam a ciklus kozepen. Szerintem a stressz volt nalam..most h elkoltoztunk es a szuleim helyzete is megoldodott otthon, erzem h nyugodtabb es felszabadultabb vagyok mostanaban. Neha csak helyre kell hozni a dolgokat vagy kikapcsolodni. Meg ismerek egy masik lanyt akinek a dokija egy ev probalkozas utan azt mondta neki h menjen el pszihologushoz es nem is sokara pozitivat tesztelt. A baba akkor jon ha tenyleg felkeszultel lelkileg is. Ne aggodj! Ne gorcsolj! Sikerulni fog!
2016. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon akartuk a babát, ès az 5. Hónapban sikerült. igaz kis rásegitèssel, abba a hónapban a ciklus első felèben cickafark teát ittam, a 2. Felèben palástfű.
2016. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eloszor is nyugodj meg es ne idegeskedj rajta... az elso 5 honapban mar mindenpercben erre gondoltam hogy mi lehet hogy nem jon ossze, majd elhataroztam hogy majd ha akar akkor jon..kovetkezo honapban hirtelen pozi lett a teszt menses napjan mitha megereztem volna :)
2016. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!