Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal 3 hónapja próbálkoz...

A párommal 3 hónapja próbálkozunk, de még nem sikerült teherbe esnem. Szerintetek mi lenne a legjobb módszer amivel megérkezne a gyermek áldás?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:

a 3 hónap nem sok, 6 hónap az átlag kb.

ovulációt figyelitek? LH teszt, hőmérőzés..

ha ezek megvannak érdemes inni a cickafark fű teát a ciklus első felében, majd a palástfű teát az ovu második felében. Nekem azonnal betalált ahogy elkezdtem ezeket inni. pedig abban a hónapban csak egyszer voltunk együtt és előtte már 5 sikertelen hónapunk volt, LH tesztel.

2016. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor aggódj ha egy év alatt se sikerül. ne legyél ilyen türelmetlen.
2016. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ megpróbálkozom vele.
2016. ápr. 11. 11:55
 4/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok türelmetlen csak pár módszerre lennék kíváncsi, mert a párom nagyon szeretne babát.
2016. ápr. 11. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az ovutesztelést ajánlom! Szerintem az a legkényelmesebb. És én személy szerint addig nem kezdenék teákat inni, amíg az orvos egy hormonvizsgálatot nem csinál. Ez az én véleményem. Sok sikert!
2016. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legjobb módszer, hogy nem stresszelsz, mert az gátolja a beágyazódást.
2016. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom a szexet, az általában beválik :)

De viccet félretéve, tényleg az lh teszt az sokat segíthet :)

2016. ápr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2016. ápr. 12. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!