Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik 2 gyerek után vissza...

Akik 2 gyerek után vissza tudtak fogyni, azoknál hogy alakult a harmadik gyerek után az alakjuk?

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett igazán "visszafiogyni", mert a terhesség alatt sem híztam el - 9-12 kg közt volt mindegyik terhességnél az,a mi feljött, és ennek nagy része a szüléskor eltünt, a maradék 2-3 kg meg a szoptatással lement.

A harmadik terhességem ikerterhesség volt és ott sem maradt rajtam semmi.


A legföbb dolog, amivel vissza lehet nyerni az eredeti alakpt, hogy nem hízol el a terhesség alatt, fölösleges 20-25-30 kg-okat hízni.

2016. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

7 hetes a 3.

Mar most sem lattszik rajtam a 3 gyerek.

Szerencses alkat vagyok.

2016. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 15 kilot fogytam a masodik utan, nem is terveztunk tobbet. A sulyomat csak sok mozgassal tudom szinten tartani, es mivel a harmadik terhesseg problemas volt, fekudnom kellett, igy visszacsusztak a kilok. 20 kilo felesleggel jottem ki a korhazbol, most 10 honapos a kicsi, eppen ezen a heten ertem el a terhesseg elotti sulyomat. Szoval nekem nem alakult jol, de viszonylag gyorsan leadtam a felesleget. Persze nem konnyen, sok-sok sporttal.
2016. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem sikerült 25 kilót felszednem a 3. terhesség alatt. Kaptam vitaminokat + állati éhes voltam mindig. 10 hónap múlva mégis eltűnt, sőt 4 kilót fogytam az átlagosból. Rengeteget kellett a három gyerekhez ugrálni, Ők segítettek a fogyásban. :)

1,és 1,5 évre jöttek egymás után.

2016. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. máj. 21. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!