Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen betegsegekre utalhat a...

Milyen betegsegekre utalhat a ket menstruacio kozotti keves (barnas) verzes?

Figyelt kérdés

Elkepzelheto hogy baba beagyazodasa, mert a kisfiammal is igy volt, de mivel vedekeztunk ezert gondolkodom azon hogy ez mas lehet.

Tapasztalatokra lennek kivancsi. Tegnap kezdodott, pisiles utan barnas lett a wc papir es azota is minden pisiles utan. Keves, de ennek nem kene hogy legyen, mivel 1.-jen jott meg es 5 napig tartott. Rendszeres a menstruaciom. Dokihoz csak jovoheten tudok menni, mert nem tudom a kisfiamat srnkire sem bizni, csak a paromra de o dolgozik.

Koszonom a segitseget!


2016. máj. 19. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet valami fertőzés.

Ha szedsz fogamzásgátlót, akkor lehet, hogy túl alacsony a hormontartalma.

2016. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általában progeszteronhiányra utal a ciklus közbeni pecsételés. Valakinél a peteérés is jár pecsételéssel. De ahogy írod, lehet beágyazódás is.
2016. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Februarban szedtem be az utolso level fogamzasgatlot, abba kellett hagynom mert migrenem volt tole. Sosem szokott ket ciklus kozott "megjonni" akkor az egyszer volt mikor terhes lettem. Milyen fertozes lehetseges? nem erzem hogy lenne barmi bajom
2016. máj. 19. 13:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a gyógyszer abbahagyása miatt van.
2016. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen tünetet okoz a méhszájsebem. Orvoshoz menj el mindenképp.
2016. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Az faj neked? mert nekem tavaly volt mehszaj gyulladasom es az nagyon fajt de akkor sem tapasztaltam ezt.
2016. máj. 19. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Progeszteront, és az azt közvetlenül befolyásoló pajzsmirigy értékeket (TSH, T3, T4, aTPO) érdemes megnézetni endokrinológussal.
2016. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem fájt soha évek óta előjön. Szülések után nem volt hosszabb ideig. 14 hónapja szültem most még nem vokt pecsételés.

5 voltam.

2016. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom. ma mar nincs semmi, ugyhogy 2 napig tartott (mint mikor terhes lettem)

Ha baba van is megtartjuk de mostmar egyre jobban izgat mi lehet. Irok ha tudok valamit

2016. máj. 20. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!