Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon kemény bogyós széklet...

Nagyon kemény bogyós széklet milyen betegségekre utalhat 2 és fél éves gyereknél?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan rossz étvágyú inkább nem evő gyerek tehát több rostos kaját nem tudok belediktálni a joghurtokat sem eszi a csokit sem kekszeket sem semmit! Csak a tejet fogadja el! De csak reggel este adok neki napközben teát iszik
2011. márc. 3. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

többet kéne innia

tudom, lehetetlen, amit mondok, nekem is rossz evő 2,5 évesem van

2011. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ilyen sajnos. Van, hogy 3-4 naponta kakil, iszonyú keményet.

Semmilyen gyümölcsöt nem eszik. Én főzelékekkel próbálkozom, joghurttal, ezeket néha megeszi. De nemcsak válogatós, nagyon keveset is eszik.

Inni viszont muszáj. Kínáld, ahányszor csak tudod. Narancslét próbáld esetleg, az segíthet.

2011. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

inni, inni és inni.

Higított őszilé, narancslé, akár frissen facsarva. A reggeli tej után nem sokkal.

Esetleg aszalt szilvalé, DM-ben lehet kapni, saját márkásuk. Ezt vízzel higítsd egy kicsit. Én kismamaként is ittam, garantált a hatása:)

Nálunk van egy bevált megoldás, de tán 2 havonta 1szer kell használni. Bolti kakaó, dobozos vagy zacskós, lényeg, hogy legyen benne permeátum. Ezt szoktam tejjel higítani neki és ez megkakiltatja.

Plusz a lencsefőzelék is hatásos nála:) (nálam is)


Betegségre pedig nem utal, nagyon gyakori a kisgyerekek között a bogyós kaki, szorulás.

2011. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Esetleg aszalt szilvalé"


Az aszalt szilvának van leve?! :O

2017. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!