Miért van az hogy?

Figyelt kérdés

Engem az Anyaság/Várandósság gondolata rossz érzésekkel tölt el?

úgy érzem , hogy nem akarok gyereket, mert nem úgy élném át, mint a normális nők, hogy csodálatos, hanem pont az ellentétét....


2016. máj. 22. 21:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

ez ugyanolyan amúgy mint a kutyatartás.

más kutyáját nem egyszer lazán felrúgtam ha nem viselkedett,de az én kutyám az szent és sérthetetlen.

a gyerekkel ugyanez.

mikor meghallottam a vonyításukat befogtam a fülem.

amikor az ölembe erőszakolták alig vártam hogy vigyék már a fenébe.

de ha a sajátom sírását hallom azt rendesen értem és pontosan tudom hogy mit szeretne vele mondani és cseppet sem idegesít,mert szeretem.

ölelgetni játszani vele is élmény.

2016. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Valószínűleg a nőiességedet,amíg nem tudod elfogadni ez problémát okozhat. Elsősorban tudnod kell miért nem fogadod el magad,mint nő,megoldásokat keresni és lelki gyógyulást elkezdeni. Az anyaság már a nőiességnek egy elég nagy dimenziója. Kezdetben magadat kell elfogadnod,letisztáznod azokat a dolgokat,amik a nőiességedben kárt okoztak. Sok sikert kívánok ehhez!:)


Megnyugtatlak teljesen ugyan így gondolkodtam. A gyerek témáról sírtam és kiakadtam. A gyerekektől féltem, a várandós barátnőmet kerültem. Nagyon szorongtam,de ezen az úton már majdnem végig mentem. Most már oda-vissza vagyok a gyerekekért. De nem is ez a legfontosabb eredményem,hanem a nőiességem megélése.:)

2016. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszike!!!


De nekem nem megy, most is teljesen magamalatt vagyok, főleg a legutóbbi eset óta egy illető miatt:(

2016. máj. 22. 23:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!