Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok mondani hasonló neveket...

Tudtok mondani hasonló neveket ikerlányoknak?

Figyelt kérdés
Mint Anna-Hanna vagy Nóra-Dóra:)
2016. máj. 23. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Tudom nem az én dolgom,de ne adj nekik ilyen összecsengő,hasonló neveket.

Épp elég gondot fog az nekik okozni lelkileg,hogy próbálnak különbözni a testvérüktől,de nem tudnak,mert mindenki keveri őket.Nem hiányzik nekik,hogy még a nevük is összekeverhető legyen.

2016. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Karina-Karolina. Blanka-Bianka.
2016. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Norina-Dorina :)
2016. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Zina-Lina

Dorka-Borka-Zorka

Norina-Dorina-Lorina

Lorina-Larina

Nala-Nola-Nila

Léna-Léda

Zea-Zia-Lia-Lea

Lina-Luna

Hanna-Panna-Anna

Milla-Lilla

Az en ikreim Luca&Lili

2016. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Osztom az első véleményét. Így is összekeverik majd őket, pláne, ha a nevük is ennyire hasonló.
2016. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
1. válaszoló:attól,hogy egyneműek még lehetnek 2 petéjűek.Abban az esetben nem hasonlítanak jobban egymásra,mint a tesók,ergo nem gondolom,hogy nagyon összekevernék Őket.
2016. máj. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 6-os,abban igazad van,hogy ha kétpetéjűek,akkor nehezebb őket összekeverni,viszont a kérdező ezt nem emelte ki,azt viszont igen,hogy mindkettő lány,így én valószínűbbnek tartom,hogy egypetéjűekről van szó,mert ők csak azonos neműek lehetnek.

Ettől függetlenül még mindig nem értem miért kell hasonló nevet adni nekik,amikor két külön személyről van szó.A szülőknek/barátoknak lehet,hogy cuki,de a gyerekek szemszögéből nézve nem az.

2016. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4/7: mint valami rossz nyelvtörő...
2017. aug. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!