Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen herpesz kenőcsöt vegyek?

Milyen herpesz kenőcsöt vegyek?

Figyelt kérdés
Apának kijött a száján a herpesz, eddig nem nagyon volt talán régen egyszer és nem tudom milyen kenőcs lenne a legjobb.
2010. ápr. 11. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan a Zovirax a herpeszkenőcs, de nekem 15 éve enyhe herpeszvírusfertőzésem volt, azóta sűrűn van herpeszem és teljesen mindegy mivel kened, akkor is egy hét mire elmúlik. Nekem a sima fehér fogkrém az, ami a leghamarabb leszárítja. Éjszakára kenem rá nagyon vékonyan, de csak lemosni szabad sok vízzel, dörzsölni nem.
2010. ápr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi: Nem vékonyan, hanem vastagon a fogkrémet
2010. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A herpesz ne érje víz, annál jobban terjed. Én az Epavir nevű tablettát javaslom. recepr nélkül lehet kapni. Azért jó, mert megállítja, nem fejlődik tovább, és gyorsabban is gyógyul. + a Compeed tapaszt. meg esetleg a Zovirax krém, de ez a tapasz jobb, csak elég drága. Nekem legalábbis ez vált be.
2010. ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én semmilyen kenőcsöt nem vennék!Mióta megjelent a Compeed herpesztapasz azóta csak azt használom!Nagyon szuper!Nem sebesedik be a herpesz úgy ,mint a krémekkel!Így nyomtalanul gyógyul!!!!Üdv egy "örök herpeszes" kozmetikus kismama
2010. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem a tapasz nem vált be, a herstat krém viszont igen, bár ezt nem nagyon reklámozzák, viszont sztem érdemes kipróbálni, mert tényleg jó.
2011. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rám halgass, ha jót akarsz magadnak! Irass a házorvossal Diprosalic oldatot.(700 Ft) Amikor érzed, hogy jön a fájdalmas bigyó, vagy még nem fakadt ki, kend be. Azonnal megállitja és azonnal visszahúzódik! Ha korpás is a hajad, akkor még szerencsésebb vagy, mert egy kezeléstől elmúlik. Ha setleg napallergia gyötör és a kézfejden viszkető kis kiütések jönnek ki, arra is jó! Csodaszer!
2017. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!