Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kap valaki gyermeke közgyógyel...

Kap valaki gyermeke közgyógyellátás? mire terjed ki? csak gyógyszereket lehet ingyen kapni vagy pl. popsi kenőcsöt vitamint is?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A közgyógyra csak az adott betegségre való gyógyszereket lehet kapni, azokra is megállapitanak egy keretet és annak erejéig.
2011. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én kezdő vagyok, de nem így van, amit az első írt, mert van gyógyszerkeret, amit a szükséges gyógyszerekre! állapítanak meg, gyógyászati segédeszköz nem csökkenti ezt az összeget és van mellé egy plusz keret, amire fel lehet írni vitaminokat, egyéb gyógyszereket a keret erejéig. De például köhögéscsillapítót nem tudtak, vitamint sem- de nem kizárt van olyan vitamin, amit fel lehet. Illetve hülyeséget mondok, mert Vigantolt arra írtak illetve mi calcimuscot irattunk eddig arra.

De ami receptköteles gyógyszer és lehet közgyógyra írni, ha van keret, akkor megvásárolhatod rá.

Itt a neten az összes gyógyszerhez fel van írva, lehet e egyáltalán közgyógyra.

2011. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, akkor a plussz keretről nem tudtam.
2011. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!