Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Szófia (...

Mit gondoltok a Szófia ( Szofi becézésű) névről? Nagyon tetszik, csak engem meg Zsófiának hívnak.

Figyelt kérdés
Nem tudom nem ciki-e ha így félig magamról nevezem el a lányomat. A Szófia jobban tetszik mondjuk mint a sajátom.
2016. jún. 5. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép név, mi is azt akartuk, csak közben lett kettő is a közeli családban/baráti körben, igy valószínűleg más lesz. Anna Szófiat akartunk. Az miért lenne baj, sokan a saját nevüket adják.
2016. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szép név, barátnőm kislányát hívják így. Szerintem nyugodtan add neki
2016. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rövid o betűvel is anyakönyvezhető, így talán elmarad a hasonmása, Szofia.
2016. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kislanyom Szofia,rovid o-val.Szerintem igy sokkal szebb:)
2016. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szep. Az elso gyereknel mi is gondolkodtunk rajta Szofia formaban, de fiu lett.

Ez meg 10 eve volt.

Most ismet gyermekunk lesz, de mi keresunk masik nevet, mert tobb Szofi is lett a kozvetlen kornyezetunkben, igy mar nem szeretnenk.

2016. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű.Az unokahúgomnak az 2. keresztneve(az első Szonja)
2016. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hasonló zavaróan a két név. Gondolom téged mindenki Zsófinak becéz, őt meg Szofinak fogjátok. Nem hallható félre, nem keverhető össze. Szerintem nyugodtan add.
2016. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem add, nem igazán keverhető össze, hiába ugyanannak a névnek a 2 változata.

Egyébként a Szonja is, szóval a Szonja Szófia nevű kislánynak a neve ugyanannak a névnek a 2 változata.

2016. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!