Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen szempontok alapján...

Ti milyen szempontok alapján választottatok keresztszülőket? A férjeddel teljes volt az egyetértés ezügyben?

Figyelt kérdés

2016. jún. 5. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk nem volt szempont a hit gyakorlás stb...

Én nem vagyok vallásos. A férjem szerette volna a keresztelőt.

A keresztapa (tesóm) annyira ateista hogy még csak megkeresztelve sincs.

A keresztanya (unokahúgom) vallásos templomba járós stb.

A fő szempont nálunk az volt, hogy közvetlen kapcsolatuk legyen, ne csak egy évben egyszer találkozzanak, és hogy ha velem és a férjemmel történne valami, akkor gondoskodjanak róla helyettünk!

2016. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem vallásos valaki, akkor minek a keresztelő? ????
2016. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
2016. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
A 9-es válaszoló ékes példája miért tartom magam távol a templomoktól...
2016. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk a férjem vallásos. Csak ezért volt keresztelő!

Ő szerette volna, én pedig nem vagyok vallás ellenes.

2016. jún. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem kereszteltettuk meg, nem nevelnenk vallasosan, ahogy a szobajoheto keresztszulok sem. Viszont tobb keresztszulo is lehet, nemcsak ketto. A keresztelesnek van polgari valtozata, a nevado, azt is lehet, ha nem vagytok vallasosak. Mi skippeltuk inkabb az egeszet, mert igy nem kell valasztani, es nincs belole gond. A nagynenik es a baratok kozul is nehezmenyeztek, de ez van:)
2016. jún. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!