Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok egy ilyen...

Mit csinálnátok egy ilyen helyzetben? A párom volt az 1 éves fiunkkal 5 percig a konyhában.

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy "Neeem szabaad!" (szépen dallamosan kiejtve), aztá ennyi. Kimentem pár perc múlva. A fiam a földön ült egy zacskó kiborított ropi társaságában. A párom dinnyét eszeget.

Megkérdeztem, hogy mégis hogy gondolta ezt. Azt mondta, hogy dinnyés volt a keze.


2016. jún. 10. 16:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
és mi ezzel a probléma?
2016. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Miért mi a gond?
2016. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

Összeszedném a ropit és mondanám a páromnak hogy legközelebb törölje meg a kezét (kb 2 mp) és vegye ki a fiunk kezéből a ropit.

Mit, mégis, most mit kéne csinálni? Nem értem minek írtad ki ide a kérdést.

Veszekedni kéne vele? Megtiltani neki, h 2 percre egyedül legyen a gyerekkel, vagy mi? Gondolom nem vagy életképtelen és egy ilyen horderejű dolgot el tudsz intézni egymagad is, nem kell x db külsős segítsége.

2016. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

:D :D :D

Hát semmiképp sem fújnám fel a dolgot. Igazi filmbe illő vicces jelenet ez így leírva :D

2016. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

hogy a kérdésre is válaszoljak.

mondanám a férjemnek, hogy szegyjék ossze a kicsivel.

2016. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem fújtam fel.

Minden férfi ilyen laza? És nem a földről evés, ami zavar, hanem a fegyelmezés hiánya. Hogy tiltsak a fiamnak dolgokat(pl kirámolás), ha nem partner ebben?

2016. jún. 10. 16:52
 7/26 anonim ***** válasza:
52%

én nem tiltok semmit a fiamnak, amig az nem veszélyes. simán kirámolhatja az edényeket, adok neki hozzá fakanalat is, had verje azokat.

viszont utana egyutt mindig elpakolunk.

2016. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem mindegyik ilyen "laza". Meg kell beszélnetek, hogy mit szabad a gyereknek és mit nem, és abban következetesnek lenni. Nálunk pl. szabad edényekkel játszani, de ételt a földre szórni nem, ezt az elejétől fogva tiltjuk.
2016. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Fegyelmezes hiánya. ... Egy 1 évesnél? ????
2016. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk mi lenne ha beszélgetnél néha a pároddal erről?
2016. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!