Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikreknek (egy lány, egy fiú)...

Ikreknek (egy lány, egy fiú) Noa és Noel (esetleg Noé) név milyen?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Csak kiszúrsz velük is meg magaddal is..

Nem kellenek az összecsengő nevek, 2 ember lesz, aki ugyanúgy fog kinézni, de belül teljesen eltérőek lesznek.

Ismerek egy ikerpárt Martin-Martina.. utálják..

2016. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Borzalmas.
2016. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De külön külön egyébként szép nevek???
2016. jún. 10. 17:19
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
külön-külön se szépek. A Noel túl franciás, de még elmegy. A Noa meg hülyén hangzik.
2016. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Hát én külön-külön se ezeket választanám, de együtt biztosan nem.

Túl hasonló neveket ikreknél nem ajánlatos adni, az ő és a saját érdekedben is.


A Noel nagyon felkapott mostanában. Francia eredetű. Jelentése: születésnap ( az Úr születésnapja ; karácsony ). Karácsonykor született gyerekeknek jó lehet.


Noa: bibliai név. Jelentése mozgékony. Ez ritkább, mint a Noel, de nekem furcsa a két magánhangzó egymás mellett. Valamint az angol férfi név a Noah jut róla eszembe.


Noé: bibliai eredetű. Jelentése: nyugalom ; vigasztalás ; hosszú élet(ű ). Nekem ez túlságosan az özönvíz meg a bárka történetét jelenti.


Próbálj olyan neveket választani, amik harmonizálnak, de nem túl hasonlók és a becézésük is más.


Például Noel - Lea/Lia.

2016. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem tök jó nevek külön-külön.Igazából miért ne adnád az ikreknek?Mi tök idegen,ismeretlen emberek vagyunk.Ne ez számítson,hogy mi,vagy bárki más mit mond/ír.
2016. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Valami szép, magyar gyereknek való név nincs véletlen? nekem nagyon nem tetszenek ezek a nevek, bocsi
2016. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem adnék ikreknek, de még testvéreknek sem ennyire hasonló hangzású nevet. Ha egy társaságban vannak, szerintem zavaró lehet.
2016. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

inkabb legyenek gabor meg gabriella es akkor lehet mindkettonek mondani hogy gabi.


Ikreknek miert nem lehet kulonbozo neveket adni? Miert nem eleg az mondjuk, hogy azonos betuvel kezdodnek? Miert kell kicseszni veluk? Csak kerdem

2016. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Kicseszés lenne a gyerekekkel. Túl hasonlók. Ráadásul a Noát több országban férfi névbek hiszik. A Noelt pedig egy szappanoperában tudom elképzelni.
2016. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!