Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akit szeretek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szeretek. Biztosan igent mondana ha azt mondanám hogy járjunk de egy kis baj van. Legjobb barátommal járt és most barátom vissza akarja szerezni. Szerintetek mit csináljak nem szeretném ha elromolna emiatt a barátságunk?

Figyelt kérdés
Értelmes tanácsokat ha lehet. Mint mondtam nem szeretnék emiatt haragba lenni vele ja és 12éves vagyok. Előre is köszi!! :-) :-) :-)

2014. aug. 10. 00:21
 1/5 anonim válasza:
Egyszer velem is volt hasonlo, csak egyikonk se jart a csajjal csak mindkettonknek o jott be, vletlen derult ki, mi megbeszeltuk ezt de neki egy 2-3 honapon belul lett mashonnan baratnoje... Inkabb 2..(honap xd) en meg azota is egyedul vagyok. Szval ezzel csak annyit mondtam h barmi megtortenhet de mi se tudtuk h mit csinaljunk 15f/ő18/f
2014. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Beszéld meg a barátoddal. Mond hogy ha neki kell akkor hagyod, mert az övé volt először. De ha úgy érzi már nincs esélyük akkor mozdulnál...
2014. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első köszi ebből megtanultam hogy ne várjak sokat kösszzi :-) :-)

Második ezt is figyelembe veszem köszi :-) :-)

2014. aug. 13. 00:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Haver nője nem nő !
2014. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivan?
2014. aug. 21. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!