Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor eshetek teherbe ha aba...

Mikor eshetek teherbe ha aba hagyom a fogamzásgatlot? JANGEE-et szedek.

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár egyből a következő ciklusban.
2016. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szedés utáni első ciklusban akár.
2016. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt szedtem, nekem azt mondta az orvosom hogy vàrjunk az abbahagyás után 6 hónapot mielőtt próbálkozunk
2016. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 berni1987 válasza:
Szia!Megpróbálom röviden leírni történetemet.. Én 9 évig szedtem fogamzásgátlót, folyamatosan, megszakítás nélkül. 2015. júniusában hagytam abba a tabletta szedését, mert a férjemmel babát szeretnénk. Azóta sem jön össze.. :( És a gyerekvállalás egy probléma, a másik gond a menstruációs zavar. A fog.g. gyógyszer abbahagyása után, gyógyszeres kezelésekkel fél év kellett mire megjött magától a mencsim. Azóta sem pontosan jön meg, van úgy, hogy kimarad. A nődokim azt mondta, hogy a teherbeesés nehézsége valamint a menstruációs zavarok azért vannak, mert ilyen sokáig szedtem fogamzásgátlót.. Szóval, én azóta senkinek nem ajánlok semmilyen fogamzásgátlót!! Hagyd abba míg nem késő.. persze ez az én személyes esetem, de én többet nem fogok szedni semmi ilyen mérget az is biztos. Hivatalosan persze ráírják a dobozokra meg mindenhova, hogy a szedését követően akár már az első hónapban teherbe eshetsz.. Hja... Csak azt nem írják oda, hogy nem mindegy meddig szedted a gyógyszert.. (minél tovább annál több ösztrogén lesz a szervezetedben, annál lassabban ürül ki a szervezetedből, és jönnek a gondok) bocsi, kicsit hosszú lett :) Remélem, azért segített!
2016. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!