Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak hízom és hízom és hízom....

Csak hízom és hízom és hízom. Mióta párkapcsolatban vagyok, olyan vagyok, mint egy tehén. Ha gyerekem lesz, olyan leszek, mint egy afrikai elefánt. Vagy még annál is nagyobb. Plusz idegbeteg leszek majd. Tényleg ilyen élet vár az emberre gyerek után?

Figyelt kérdés

[link]

Mert akkor most főbe lövöm magam, vagy leugrok valahonnan, tőlünk nem lehet , mert földszinten lakunk. Párommal amúgy szeretjük egymást. 26/L



2016. jún. 15. 09:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a fogamzásgátló van rád ilyen hatással? attól egyes alkatok meghíznak.
2016. jún. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
En ugyanigy vagyok. Tuti h a fogamzasgatlo is kozrejatszik, mert amig nem szedtem ,mas kapcsolataimban, sose vtam ilyen kover. :((;;
2016. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%

És kötelez rá valaki, hogy zabálj?! Nem, ez a te döntésed.


A gyerek sem ok arra, hogy elhízz, nem KELL többet enni, csak jól esik.


A cikk meg nettó baromság, a szüléssel nem ér véget az életed, és idővel a kicsit is felnőnek. Mire kamaszok lesznek, újra szabad leszel, és ha nem 40 évesen szültél (nem mindenkinek sikerül korán gyereket vállalni, kinek hogy jön össze), még mindig elég fiatalok vagytok bulizni, utazgatni, és szórakozni járni.

2016. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmilyen tablettát, 3 hónapig szedtem, észrevettem magamon a változást, nem akartam a szexet, nem is nedvesedtem, nem kívántam a párom, aztán lemente a kukához, és kivágtam az egészet mint a macskát. Ez volt 2 éve. A szexet amúgy szeretem, heti 3-5 megvan.
2016. jún. 15. 09:29
 5/20 Kései Sirató ***** válasza:
47%
Kezdj el sportolni, de sűrűn, ne csak heti 1x, és fogd vissza az evést, édességet egyáltalán ne egyel, sütit, tortát, somlóit, palacsintát felejtsd el!
2016. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk, heti 2-3 szor rendelünk pizzát, és sörözünk is ugyanennyiszer mert szeretjük. 167/50, voltam, most meg 62...:/
2016. jún. 15. 09:35
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Rád lehet, hogy ilyen élet vár, nekem nem ilyen életem van.

Azért mert párkapcsolatban vagy, jobban elhagyod magad. Talán többet punnyadtok, többet nassoltok, és kevesebbet mozogtok.


A linked nagyon eltúlzott, néhány helyen egyszerűen valótlan.

Nem ilyen az anyaság.


És azért mert valaki gyereket szül, még nő marad és feleség. Ha nem, akkor arról ő tehet, nem a gyereke...

2016. jún. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
62? napaszmek, azt hittem 100! Figyelj az étkezésre - kevés kenyér, krumpli, fehér rizs - és hát igen, a mozgás...
2016. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az életmód és életritmus megvltozása esetén szinte észrevétlen marad a napi fizikai (mozgás, sport) és szellemi megterhelés csökkenése és ez az "elkényelmesedés" a változatlan étkezési szokások mellett hamar érezteti hatását. Az ember több nyire úgy nő fel, hogy nem kell figyelnie sem a napi mozgására, sem étkezésére és amikor a szervezete már befejezte az "építést", akkor is ugyanannyit eszik, mint korábban, holott akkor már az építés helyett csak a karbantartásra kellene figyelni. A "gyerek utáni" időszak ismét csak a fizikai mozgás és a szellemi elfoglaltság mérséklése útján fejti ki hatását. Mert a gyerekkkel való napi foglalatosság valójában csak monoton ismétlődés miatt és a megszokott külső ingerek elmaradása miatt válik "fárasztóvá", de semmi tényleges és érdemleges energiaráfordítással nem jár. Több olyan 1-5 gyerekes anyát ismerek, aki ugyanolyan testsúlyú, mint lánykorában.
2016. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát én sem szeretném, ha olyan életem lenne, hogy 100+ kilós lennék. Szomorúan néznék ki a fejemből. De szinte semmit nem mozgunk, az tény. Viszont rengeteg kalóriát, meg szemétkaját eszünk, nem is költünk kb, semmire, csak zabálásra és sörre. Párom is 98 kg/170 cm
2016. jún. 15. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!