Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak hízom és hízom és hízom....

Csak hízom és hízom és hízom. Mióta párkapcsolatban vagyok, olyan vagyok, mint egy tehén. Ha gyerekem lesz, olyan leszek, mint egy afrikai elefánt. Vagy még annál is nagyobb. Plusz idegbeteg leszek majd. Tényleg ilyen élet vár az emberre gyerek után?

Figyelt kérdés

[link]

Mert akkor most főbe lövöm magam, vagy leugrok valahonnan, tőlünk nem lehet , mert földszinten lakunk. Párommal amúgy szeretjük egymást. 26/L



2016. jún. 15. 09:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért a heti 2-3 pizza és a sör is igencsak besegít a hízásba. Gondolom a kebab és jó kis melegszendvics vagy jó sajtos spagetti sem megy a kukába, hanem megeszed. Nem árt egészségesen étkezni, és annyi kalóriát bevinni amennyi kell..

A cikkről annyit, hogy én jót nevettem.

Nekem is van egy fiam, és én mellette is élvezem az életet. Motorozom, rengeteget kirándulunk, és nő vagyok..Figyelek magamra.

2016. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Mamám! 62-vel rinyálsz? Igen, neked ilyen lesz az anyaság.
2016. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
Végigolvastam a cikket és jókat mosolyogtam rajta, jó írás és igaz. Így összefoglalva csak bólogatni tudok rá én pont ezek miatt imádom az anyaságot, mert végre van értelme az életemnek, nem pedig egy önző buborékban vagyok és nem csak magam körül forgok. Ezek csodálatos dolgok, sok mindenre megtanítanak, ami rengeteg emberből hiányzik.
2016. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Áá ez a cikk inkább vicces mint valódi! Egy két pont valóban ráillik de én pl a fiam születese után 73kg voltam, fél évvel később már 57. Pedig a terhesseget 62vel kezdtem. Nem törvényszerű hogy el kell laposodni sem egy kapcsolatban sem anyaságban. Egészsséges életmód nem heti 2-3 pizza.., meg sem tudom mondani mikor endeltem utoljára pizzát.... de, decemberben mert akkor még nagyon a hányós részét éltem a terhessegemnek és megöltem volna bárkit egy sonkás kukoricás pizzáért. De most ìgy a vége felé nem aggódom a súlyom miatt. 34 hetes vagyok, +9 kilót szedtem fel, és tudom hogy ha eljön az ideje minden visszaáll a normál kerékvágásba. Már ami az étkezési szokásaimat illeti. Egyébként kb 3 hete én sütöttem teljes kiörlésű lisztből pizzát. Az már egy fokkal jobb mint a rendelős jó kis fehérlisztes pizza.
2016. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommentedben meg is adtad a magyarázatot. Es ha nem teszel ellene, sporttal, mozgással, akkor ez így is marad. Lehet jókat zabalni, egeszsegtelent enni néha, de közben mozogni is kell.

A párkapcsolatom elott en is alig ettem, nem volt időm ilyesmire, rendszertelen volt az életem. Majd később felvettem a párom ritmusát, reggeli ebéd vacsora rendszeresen. Igaz en nem hiztam, talán mert mozogtam mellette, de észre vettem hogy az életmódom megváltozott. Ez természetes.

A link pedig tényleg vicc, valaki megint nagyon poenos akart lenni. Ha nem akarod nem így lesz, ez is csak rajtad múlik.

2016. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

A cikk 80%-a baromság, sarkított, eltúlzott.


Ha nem zabálsz heti 3-4 pizzát és néha esetleg sportolsz, nem leszel bálna, tehén stb.


40/N, 3 gyerekkel. A súlyom 20 éve 51-52 kg.

2016. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha a belinkelt cikkben a "gyerek előtt" rész akár csak fele is igaz rád, akkor az elég szomorú. (Mellesleg ez a cikk egy baromság.)
2016. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne legyetek lusta disznók és ne zabáljatok. Főzzetek normális kajákat és járjatok el legalább heti 2* mozogni. Mondjuk egy bringázós délután, meg egy sétálós/túrázós.


Ettől drasztikusan lefogyni nem fogsz, mert ahhoz több mozgás kéne, de mondjuk nem fogtok elhízni és pár kilóval lejjebb mehet a súlyotok.

2016. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Igazából ha felismerted a problémát, akkor ott van a megoldás is. Kevesebb kalória, több mozgás. És amúgy nem feltétlen vár "ilyen" élet az emberre gyerekvállalás után. Vagy hát legalábbis én nem így élek, mellesleg egyedül nevelem a kétéves fiam. Meg ahogy látom, az ismerőseim közül sem zakkantak meg.

Viszont van egy ismerős házaspár, na ők hozzák a sztereotípiát rendesen. A csaj csak hízik, terebéjesedik, eszik. Tavaly született gyerekük, azóta "Anyával" képtelenség szót érteni. Vastagon benne lehet egy ilyen szülés utáni depresszió persze, csak segíteni nem lehet neki/rajta. Egyedül "Apával" képes működni, apa lehetőleg ne csináljon semmit, jó dolgozni eljárhat, de azon kívül szoros szimbiózisban kell élniük állandóan.

Anya kesereg, hogy már 90 kg felett van. Amikor még hajlandó volt leereszkedni hozzám, megpendítettem, hogy be lehet rakni azt a gyereket babakocsiba, elmenni sétálni, levegőre, mozogni, apa is vigyázhat rá, esetleg kevésbé kalóriadús ételeket enni... Na nem ragozom, én lettem a szemét gebe, akinek könnyű az élete (ja, egyedül a gyerekkel, nagyszülők sehol, tényleg), és mellesleg azért nincs nekem ilyen férjek gyöngye, mert gebe vagyok.

Azóta nem akarok neki segíteni :D Igaz, azóta senki se.

Szóval lehetőleg ne ess ebbe a hibába, és nem lesz probléma.

2016. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Már bocs, de mi is a bajod? Nem mozogsz és olyanokat eszel, amitől hízol. Akkor erről ki tehet? Semmi köze hozzá az anyaságnak, akkor sem kötelező 25-30 kilót hízni, lehet kevesebbet is. 2 gyerekem van, nem híztam el, itthon tornázom, ha úgy érzem, diétáznom kell, akkor nem pizzázok. Van életem és van családom. Mindenki a maga életéért felel, te döntöd el, mit eszel, és hogyan élsz. Ha nem akarsz gyereket, ne vállalj.
2016. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!