Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vérzés a szules utani elso...

Vérzés a szules utani elso szex alkalmával?

Figyelt kérdés

A szules során a huvelyben kellett eret varrni. A 6 hetes kontrollon azt mondta a doktorno, hogy lehet házaséletet élni, legfeljebb a hegszövet fog kellemetlenséget okozni.

Ma egYutt voltunk a férjemmel, es kis halvány vérzés jelentkezett. Az lehet emiatt? Másnak is volt? Vagy bajt jelent? (8 hetes a babám.)


2016. jún. 19. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hámsérülés, a gyermekágyi vérzés kis visszatérése vagy menzesz kezdete is lehet. De nem teljesen értem, vártatok két hetet azután, mikor már szabadott volna szexelni? Hogyhogy? Rosszul vagy?
2016. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, ra par napra próbálkoztunk, csak egy ponton fajt, es másképp oldottuk meg. Ma volt a következő alkalom. Nem tudom, hívjam-e a dokit vagy ez meg belefér.
2016. jún. 19. 22:14
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj, menstruacionak nem nagyon örülnek. A doktorno szerint vagy 6 hónapig nem is lesz (bar tudom, ez nem szentírás), mert vékony a méh nyálkahártya a szoptatas miatt. Bar 2-3 napja olyan fura szurasokat éreztem lent, mint menstruacio elott szokott lenni, de mivel ma volt "akció", ezert inkabb arra gondoltam.
2016. jún. 19. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs semmi baj!

Nekem is igy volt és utána megjött.

Az miért baj ha megjön? Az csak a jele hogy a szervezeted regenerálódott!

2016. jún. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az első szexnél, pedig már elmúlt a vérzés.
2016. jún. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azert mert szeretnénk ugyan tesot, de nem ilyen hamar,mert félnek, hogy nem regeneralodtam elegge es komplikáció lesz, a védekezés meg tul nehézkes.
2016. jún. 20. 09:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a félelmed!

Amúgy is először majd megjön mert előbb utóbb megfog utána egy kőtelező rákszűrés ha letelt a félév és ha nem akarod hogy bármi legyen legalább 1 évet várj a 2. gyerekkel.

2016. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem a szülés utáni vizsgálat után is vérzett, és az első pár alkalommal, azt mondta a doki hogy ez normális, készüljek fel rá, és el fog múlni, a belső varratok miatt van.
2016. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!
2016. jún. 21. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!