Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, a legeleső szex/szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, a legeleső szex/szeretkezés alkalmával hogyan kényeztessen titeket a nő orálon kívül?

Figyelt kérdés

2016. márc. 9. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj adok tanácsot ;)
2016. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Máshogy nem igazán tud :)


[link]

2016. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
En kimondottan orulok ha nem oralozik mert nem szeretem, de ha jol csokolozik az johet mert az jobban izgat!
2016. márc. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

A legizgatóbb nekem az, ha forró, szenvedélyes csókolózás közben kézzel simogatja, veri...

Ez után jön nálam a lábbal izgatás (bár ez történhet minden előtt, ruhán keresztül is, a tényleges előjáték előtt), majd a legvégső az orális előjáték.

Én orálnál pl. egyáltalán nem tartom izgatónak ha a lány úgy teszi, hogy én ne férjek hozzá Sehol; pl. elém térdelve, vagy az ágyon fekve teljesen lecsúszva. Ha órál, pláne ha a legelső alkalomról van szó, csak úgy izgalmas számomra, ha 69-es pózban történik.

39/F

2016. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Deflohelp ***** válasza:

Szerintem sehogy. A legelső alkalommal úgyis a korai magömlés a leggyakoribb probléma.

Akinél esetleg erekciós problémák vannak ott lehet szükség külön kényeztetésre, de az már nagyon függ az egyéntől.

2016. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem volt félreérthető: a legelső szexet arra értettem, hogy az adott sráccal való legelső alkalom, nem pedig arra, hogy még szűz vagyok :P
2016. márc. 9. 11:12
 7/9 Deflohelp ***** válasza:

Én pedig azt remélem, hogy nem miattam fagytak le a válaszok.

Valóban úgy értettem (félre), hogy a fiú számára ez lesz életében az első alkalom.

Hogy a kérdésre válaszoljak, ha nekem lenne egy vadiúj szexkapcsolatom, az első együttlét varázsát elsősorban az újszerűsége adná, külön kényeztetés nélkül is. Vszleg kipróbálnék 2(-3) klasszikus pózt, de a lényeg az lenne, hogy partneremnek ne legyen kellemetlen. A belefeledkezés ráér a későbbiekben.

Ha a partner túl profinak bizonyulna, az esetleg elgondolkoztatna (utóbb) a múltjával kapcsolatban, persze ez már teljesen személyiségfüggő, ismerni kellene hozzá a kapcsolat erősségét.

Tehát csak természetesen, ahogy a helyzet hozza, illetve ahogy a partner kívánja.

2016. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én meg reméltem, hogy ennél a képnél mindenki veszi hogy ez csak egy poén. De akkor nem.


[link]

2016. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A két rajz tényleg jó poén, már elsőre is 0%-ban tartották hasznosnak.
2016. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!