Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pécsett tudnátok nekem jónőgyó...

Pécsett tudnátok nekem jónőgyógyászt ajánlani?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam, de most LEHET, hogy szeretnék elkezdeni fogamzásgátlót szedni. Nagyon örlődöm a téma tekintetében. Igazából nincs pénzem magánrendelésre (illetve 3-4ezer forintom van, de biztos 10ezreket elkérnek). Ilyenkor hova kellene mennem?

Mondjuk sejtem, hogy sztk-n bunkók lesznek, pedig nem vagyok már kislány (20 éves vagyok).

Lehetőleg nő legyen, azt kevésbé érezném kínosnak.



2016. jún. 21. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Veress E. utcai sztk-ban van női orvos, de hozzá iszonyú nehéz időpontot kapni. Gelencsér Márta.

De én egy férfihoz járok, nagyon aranyos, kedves! Ajánlom: Szörényi.

A Banó és a Vereczkei elég khm... hát hogy is mondjam...bnkó.

[link]

2016. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. :) És akkor ide ingyen mehetek, ha kapok időpontot?
2016. jún. 21. 13:07
 3/7 A kérdező kommentje:

Most tudom, ez rohadt hülyén fog hangzani, meg gyerekesen, de nagyon félek.

Ha felhívom azt a számot, akkor mit mondjak pontosan? :( Azt se tudom igazából, hogy mit akarok..

2016. jún. 21. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Fel kell hívnod a számot, időpontra mehetsz csak.

Időpontot szeretnél kérni, mert fg-t akarsz iratni. Ennyi. Nem kell túlbonyolítani.

Nyugiiiiiii. :)

Itt tényleg ingyenes, ha oda tartozol helyileg. Vagy mondhatod, hogy ott laksz albérletben vagy akármi, ha esetleg a város másik felébe tartoznál.

2016. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha esetleg az Édesanyák útjára mennél, hívd fel ezt a számot:72/536-370, mondd, hogy szakrendelésre szeretnél időpontot. Kérik majd a neved és a TAJ számod. Nem valószínű, hogy nőhöz kerülsz, de velem sosem voltak bunkók! 15 múltam, mikor felírattam a gyógyszert és nem volt bunkó, azt mondta, hogy fiatal vagyok, de nem lenne jó egy nem kívánt terhesség, ezért felír egy alacsony hormontartalmú gyógyszert.

Ha bemész, bent van az orvos meg egy asszisztens nő, van 1kis próbafülkeszerű, ott levetkőzöl alul, majd beülsz a székbe és megvizsgál, pár perc az egész. Ezen nincs mit szégyellni, felelősségteljesen akarsz szexelni 20évesen, ez miatt nem lesznek bunkók!

2016. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy körzetileg hova tartozol? Menj nyugodtan sztk-ba Veress Endrébe vagy a Szülészeti Klinikára (Édesanyák útja) Magánrendelésen tényleg 10ezernél kezdődik egy vizsgálat, meg akkor már rákszűrést is csinálnak jó pénzért, sztk-ban meg azt is ingyen!
2016. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hú, nagyon köszönöm! :)

Nem pécsi vagyok, hanem Cserkúton lakom (vayis ide vagyok bejelentve, de amúgy Pécsett vagyok életvitel szerűen). Ennek ellenére is mehetek a Veress Endrébe?

2016. jún. 21. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!