Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már valaki egy 6 hónapos...

Volt már valaki egy 6 hónapos babával pár napos belföldi nyaraláson? Milyen volt? Tudnátok ajánlani valamit? Szálloda vagy apartman?

Figyelt kérdés
Szeptemberben szeretnénk menni, akkor lesz 6 hónapos. A Balaton, mint úticél kilőve, mert itt lakunk.
2016. jún. 16. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltunk, mondjuk nem 6 hónapos volt, hanem a fiam 7, a lányom meg 2 évvel későbbin 8.

Voltunk Selcén -> mobilházban (2 szoba, konyha+nappali, fürdő + terasz), a parttól 1 perc sétára. Apró kavicsos volt, nem volt mély a víz, vagyis nem 1 m után lett 5 m mély. :)

Meg voltunk Omisban, ott apartmanban, ott is jó a part, mert homokos+kiskavicsos, de ott az a baj, hogy van egy folyó, amitől a tenger nem olyan meleg, ha alapból nincs 30 fok.

2016. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

7 hónapos volt a lányom, mi a Balatonon voltunk. bárhova is mentek, mindenképp az apartmant javaslom. Saját konyha, mikró szerintem elengedhetetlen ha egy kisbabára kell főzni. Persze szállodában is lehet kérni pl főtt zöldséget neki de a szállodai konyha mindig olajosabb, ha anyatejes ráadásul akkor 6 hónaposan alig ehet pár dolgot. Csendesebb is az apartman. Szabadabb.


Ha tehetitek vigyetek "baby szittert". Mi anyósomékkal együtt béreltük. Ők vigyáztak amennyit csak tudtak rá, így érdemben mi is ki tudtunk kapcsolódni, pihenni. De egyébként teljesen jól viselte, az első éjjel sűrűbben ébredt az utazó ágyban, utána már az alvásával sem volt gond...kivittük a strandra is, kúszott a fűben, lógattuk a lábát a balcsiba, tologattuk őt...játszott anyósékkal szóval szerintem megérte elmenni. Már csak az, hogy nem az otthoni környezetben vagy nagyon ki tud kapcsolni. Ha a Balatonnál laktok, menjetek a Velencei tóhoz, vagy a Tisza tóhoz, ott is lehet fürdeni. Ha fürdeni nem akartok, ajánlom Jósvafőt, Aggteleket, közel Lillafüred is hozzá...nagyon szép kis ékszerdoboz, maga Jósvafő is, remek kirándulási lehetőségekkel, lovak, falu, nyugalom stb. Lillafüreden meg ugye vízesés, pisztrángos tó stb.

2016. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem belföldön, hanem külföldön voltunk 6 hónapos korában. A férjem egy konferencián vett részt nyugaton, mi meg parkoztunk, a várost néztük meg, ide-oda mentünk. Délután aztán csatlakozott a férjem is. 4 nap volt.


Azon a héten kezdtük volna őt hozzátáplálni, de elhalasztottuk, hogy maradjon a szokásos rutin (4 óránként tápszer, amit el tudott bárhol fogyasztani). Mi 3, 4 hónapos korában is voltunk 2-3 napokat belföldön, nem vittünk nagyit magunkkal. Te tudod, milyen a gyereked, és hogy kell-e neki felvigyázó, a miénknek nem kell. Ha kell, vigyetek nagyszülőket természetesen.:)


Ajánlani helyet nem tudok, mert ezek is konferenciautak voltak, így le volt előre foglalva a szállásunk, azt sem tudom, mennyibe került.

2016. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Snorri ***** válasza:
Mi Hajdúszoboszlón voltunk, 5 hónapos volt a fiam. Én is az apartmanra szavazok, a saját konyha szerintem létfontosságú. Legalább egy teakonyha.
2016. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]

Ez a nagyon jó és szép szálloda.

2016. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!