Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17eves vagyok van egy 2honapos...

17eves vagyok van egy 2honapos kislanyom, anyukam a gyamja! A babusom apukaja 30eves, anyukam nem engetd h. legyen apasagi nyilatkozat!?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben van az apukanak joga a kislanyhoz?Ha igen mi?Elvihetem hozza hetvegen par orara?

2016. jún. 21. 17:45
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
62%
Amíg nincs apasági nyilatkozat,semmi joga sincs az apukának.Valamint kötelessége sincs,mert hivatalosan nem az apja.
2016. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Anyukam nem engedi az apasagi nyilatkozatot!Mi szeretnenk!
2016. jún. 21. 17:53
 3/40 anonim ***** válasza:
70%
Mi az h nem engedi anyukád? És az apukának nincsen szája? Menjen be az illetékes hivatalba és mondja meg, hogy nevére akarja venni a gyerekét, csak nem tilthatja meg neki senki!
2016. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem akarja anyukád a nyilatkozatot? Miért nem beszéled meg vele, hogy mi az indoka annak, hogy nem láthatja a gyerek az apját? Lehet, hogy egy semmirekellőnek tartja, amiért harminc évesen teherbe ejtett egy kiskorút?
2016. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Anyukam az elso perctol utalja!Ezert nem engedi az apasagit!Azt mondta hogy akkor vihetne el amikor akarja stb.es o ezt nem akarja!Nekem viszont semmi beleszolason!
2016. jún. 21. 17:59
 6/40 A kérdező kommentje:
Viszont en szeretnem neha elvinni hozza par orara!
2016. jún. 21. 18:00
 7/40 anonim ***** válasza:
87%
Az anyadnak a világon semmi köze hozzá. A párod simán tehet apasagi nyilatkozatot, annyi a kikötés, hogy kettotoknek együtt kell megjelenni. Ha az apa kiskorú lenne, akkor kellene az ő szulojenek beleegyezése, az anya szüleinek még kiskorú esetén sincs közös hozzá.
2016. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Viszont ha meg csinaltatnak anyam nem tudom mit tenne,mit csinalna
2016. jún. 21. 18:07
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Oké, Te nem viheted a gyereket az apjához, de te egyedül csak kimehetsz a lakásból, nem? Kézenfogjátok egymást apukával, bementek a hivatalba és csináltok egy apasági nyilatkozatot! Személyes irataitokat vigyétek magatokkal!
2016. jún. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit csinálna anyád? jól felhúzná magát, ezen kívül nem tud mást tenni, így járt. Inkább örülne, hogy a nevére veszi az apja az unokáját, gondolom, akkor támogatni is akarja az apuka a picit?
2016. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!