Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet következménye, hogy...

Lehet következménye, hogy elfelejtettem a védőnőt?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam, mert előbb vettem észre, hogy ma volt időpontom a védőnőhöz a 10 hónaposommal. Nem tudom mi ütött belém, de elfelejtettem.

Nagyon pedáns vagyok ilyesmiben, biztos voltam benne, hogy holnap kellett volna mennünk, soha nem fordult ilyesmi elő eddig.

Lehet valami következménye, hogy nem jelentünk meg?

Nem vagyunk problémás család, vagy ilyesmi.

Holnap felhívom és elnézést kérek, de úgy ég a fejem :(

Ugye ilyenkor nem kell hivatalból ránk akaszkodnia, jelenteni, vagy valami?


2016. jún. 23. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lesz baj, nyugi, megesik az ilyen :)
2016. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abszolút semmi nem történik!
2016. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Bár elfelejthetném a védőnőt, de havonta kijár. Többet látom, mint egyes szeretteimet.
2016. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lófütty nem történik.

Én évek óta tologatom, kerülöm a védőnőt, mert időrablásnak érzem - az orvos nekünk minden szempontból elég, bármilyen kérdéssel kereshetem.

Egyszer betoppant, amikor pont itthon voltam a beteg gyerekkel. Beengedtem, odaadtam a papírjait, válaszoltam a kérdéseire. Úgy megnyugodott, hogy mondta, hogy akkor egy évig nem is jön többet, van elég munkája. Én tök őszintén elmondtam, hogy nem éreztem szükségét, az orvosunk precíz, jó szakember, ő elég. Majdhogynem örült is neki, hogy egy gonddal kevesebb.


Szóval nem, nem akaszkodik rád, ráadásul ő nem hatóság. Sokan annak tekintik, de ettől még nem az.

2016. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj én milyen h.ü..ly..e vagyok mert kedden kellett volna mennünk 10re oltásra. A védőnő írta fel a dátumot egy lapra mikor kont volt nálunk.

Szólok tegnap a páromnak, hooogy "ööö

Szivem nem felejtettünk el valamit?!"

Hát de ba...us.:D

Elfelejtettem oltásra vinni a gyereket. Nem fordult elő ilyesmi.

Annyira elment a nap, nem is tudom.... De nagyon gáz. :) oké én mondtam a védőnőnek, h sztem akkor 21.e jó lesz a 18 hónapos oltás kell. Vasárnap töltötte és gondoltam h akkor mindjárt letudjuk:)

Hát bagyon letutuk..

Okes mondjuk még van időnk bőven, de akkor is.

A védőnő még nem csörgött, sztem ő is totál elfelejtette..

2016. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi,gond kérsz másik idöpontot.
2016. jún. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az egyetlen baj ami származhat az hogy a védőnő jól letol. De ezen kívül semmi. Kivéve ha a védőnő Yogg,saron és a heroja el castolta már az egész paklit és csak azért is pyroblastokat lövöldöz.
2016. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!