Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyiért tudnám eladni...

Mennyiért tudnám eladni használt babakocsinkat?

Figyelt kérdés
Toma buggy sport lengyel babakocsi, nagyon megkímélt állapotban, szép bordó színben, mennyiért hirdessem meg, hol? Fix áron vagy 1 Ft-ról? köszi a tanácsokat!
2010. ápr. 14. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 25-30.000 Ft körül fogod tudni eladni, mivel az új ára 55.000 Ft. Én a helyedben a vaterán, teszveszen próbálkoznék. Én semmiképpen nem raknám fix árasra, hanem elindítanám a licitet mondjuk 15.000 Ft-ról és tennék be egy 25-30ezres minimálárat is. Így meg fogják sokan nézni a terméket, mert olcsó lesz a kezdő ár. Ha egyből 25-30ezerért teszed ki, akkor sokan meg sem nézik.
2010. ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 Ft-ért semmiképp, hacsak nem akarod annyiért adni... Sose lehet tudni! Én nagyon sok jó cuccot vettem már 1 Ft-ért, szerencsém volt, hogy senki nem fedezte fel, senkinek se kellett.

Nehogy így járj egy ilyen nagyobb értékű dolognál.

2010. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aha értem, köszönöm. Csak az is kicsit fura, ha elindítom 15-ről, beállítok minimálárat, akkor miért nem a minimálról indítom? Én sem szeretem az ilyet..
2010. ápr. 14. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy kevesebbről indítsd és írj be minimálárat, mert így az is meg fogja nézni, aki eredetileg nem szánt rá ennyit a babakocsira és ha nagyon megtetszik neki, akkor még az is lehet, hogy megadja a magasabb árat érte. Ha meg nem, akkor ajánlatot fog tenni neked a termék adatlapján és még úgy is meg fogsz tudni egyezni vele. Többet semmiképpen nem tudsz érte kérni, mert 43ezer Ft-ért már árulnak a vaterán pl. szintén no name lengyel babakocsikat újonnan garanciával és mindent tudnak amit a tiéd is. De aztán persze úgy csinálod, ahogy akarod.
2010. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!