Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apasági nyilatkozatot már el...

Apasági nyilatkozatot már el lehet intézni 20 hetesen?

Figyelt kérdés
12 hetesen az orvos adott igazolást és nem tudom, hogy már el lehet e intézni, mert valahol már azt is olvastam, hogy kórházba nem fogadják el ami 3 hónapnál régebbi.

2016. jún. 30. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a védőnőt,nekem nem rémlik 3 hónap.Mi 29 hetesen csináltattuk.Vagy a legjobb ha felhívod azt a helyet ahol csináltatod,ott is biztosan tudják.
2016. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdeklődd meg!
2016. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az apasági nyilatkozat egyszeri, az adott gyermek születésere vonatkozó, vissza nem vonható hivatalos nyilatkozat, ergo nincs olyan, hogy lejár.
2016. júl. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy lejár. A baross kórházban 3hónapon belüli nyilatkozat kell, ezért még én sem csináltattam meg, 20hetes vagyok. A kórházadban érdeklődj attól függ ők mit kérnek. :)
2016. júl. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha megcsináltatod és későbbi papír kell megkell újíttatnod.
2016. júl. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy jár le. Mitől járna le? Adott terhességre szol. Mégis mitől járna le?
2016. júl. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik korhazban fogadjak el, hiaba csinaltatja meg... nem a kisujjambol szoptam ki, en is megakartam csinaltatni es szoltak hogy ne mert akkor mehetek majd ujra.
2016. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De mégis mit mondanak, miért jár le egy olyan hivatalos irat, ami egy adott esetre szól, nem visszavonhato és nem készülhet belőle új? Eleve hogy gondolja, hogy majd újat csinálnak? Nem csinálnak újat, ez egy egyszeri nyilatkozat, max egy hivatalos másolatot adnak ki róla.
2016. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igy kerik a korhazban.. ennyi nem tudom mi az oka.. nem szoktam kotoszkodni, hogy miert kell igy vagy ugy.. :)
2016. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!