Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyivel vettél kevesebb...

Mennyivel vettél kevesebb cuccot a második babádnak, mint az elsőnek? Miből kapott újat?

Figyelt kérdés
2016. jún. 30. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
3 év volt a két nagyobbam között, és majdnem mindent eltettünk, pár ruhát kellett venni, kiskádat mert azt elajándékoztam. Pihenőszéket vettem, az először nem volt. És a babakocsit cseréltem le, mert azt nem szerettem, de amúgy azt nem lett volna muszáj venni. Hirtelen ennyi jut eszembe. Most viszont jön a következő, és szinte semmink sem maradt, mert úgy volt nem lesz több babánk :)
2016. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
mondjuk attól is függ, hogy azonos nemüek e vagy sem.
2016. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Minimális új cuccot kapott, 5-10 ruhát 1 év alatt, ágyneműt és új törölközőt. Néhány új tetrapelust. Semmi nagy kiadás nem volt. Jah, egy új ágy. :) 2 év van közöttük.
2016. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
A nagyobb dolgokat megtartottam,direkt több gyerekre tervezve vásároltunk(mindent újonnan-a ruhákat,kiegészítőket,tényleg mindent,mert nem volt olyan rokon/barát/ismerős,akiknél kisbaba volt,vagy odaadták volna,mert több babát terveztek):TS babakocsi(amihez mózes,hordozó,hordozótalp van,etetőszék,járóka,rezgős/hintázó pihenőszék,sterilizáló,elektromos mellszívó,légzésfigyelő-bébiőr,pelenkára csíptethető légzésfigyelő,pelenkatároló kuka,mérleg,sterilizáló,babajátékok,kiságy,pelenkázó,stb.ez mind megmaradt.A nagyobb-aki kisfiú-ruháit akkor kezdtem eladogatni,amikor kiderült,hogy a pici lány lesz.Mivel a fiúnak is új dolgokat vettünk, a pici lány is azt kapott.Sokkal kevesebbe került a kisebb,mivel a nagyobb dolgok megmaradtak a nagy után.
2016. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok:a ruhákra,kiegészítőkre-cumi,cumisüveg,csajos csörgő,babajáték-értettem,hogy a nagy után a kicsi is ezekből új dolgokat kapott.
2016. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
ruhákat kellett venni, mert nem volt sok unisex első lány,második fiú, meg az évszak is az 56-62-ben máshogy jött ki. cumisüveget újat vettem,ágyneműnek kb a felét annyi unisex volt,a matracot még használja a lányom így azt is vettem. többi dolog mind olyan ami fiúnak lánynak jó pl. játszószőnyeg,babakocsi,kiskád,mellszívó,utazóágy,bébihinta,hordozó
2016. júl. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
7 év lesz a két gyerkőc között, a nagy fiú, most lányt várunk. Majdnem mindent elraktam. A babakocsit elajándékoztam anno, úgyhogy azt kell venni, meg a kiságyba matracot, mert bepenészedett. Pár csajos rucit vettem, de a fiamra is kicsi korában főleg unisex dolgokat vettünk, így az nem nagyon kell, meg hát szerintem úgyis fog kapni sokat, úgyhogy arra nem nagyon akarok költeni. Valamint törölközőt kell még venni neki újakat.
2016. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3év van a fiúk között.

egy napon lett volna a szülinapjuk, de a kicsi 5 héttel előbb jött.

ezért neki 42es mértű ruhákat kellet venni. kapott új cumisüvegeket, textil pelusokat,új matracot a kiságyba, mert az szétjött ami volt. ennyit kellett csak vásárolnunk.

2016. júl. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány lenne a következő, kb semmit nem kéne venni újat, minden saját, mindent megvettünk újonnan. Max ruha kéne, ha nem stimmelne az évszak, új orrszi-porszit kapna, ilyenek. Ha fiú lenne, nagyjából mindent venni kéne, mert nagyon lányosak a babaholmik, elvétve akad csak 1-1 uniszex.
2016. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!