Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az első önálló lépések megtéte...

Az első önálló lépések megtételétől kb. mennyi idő, míg rendesen megtanul járni a baba?

Figyelt kérdés
2016. jún. 30. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Fizikai testi fejlődés függvénye hogy mikor fognak abszolut stabilan es felnőtt mozgássémával járni szaladni, szerintem 5-6 éves kortol amikor a kezük is hosszabb lesz szoval a testük arányosodik.
2016. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet nem jól tettem fel a kérdést. Úgy értettem, hogy mondjuk az utcán már totyog velünk kézenfogva, meg önállóan is, és nem esik el 3 lépés után. Akiket ismerek babák, ők egy éves koruk körül jutottak el erre a szintre. Az idő körülbelüli hossza érdekelne, amíg az első lépésektől eddig eljutnak.
2016. jún. 30. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első gyerekünknél-aki akkor 1 éves volt-kb.3 hét volt.

A 2.-nál-mivel későn indult el,16.5 hónaposan-napok teltek csak el.

A 3.(aki kislány,ellenben a 2 nagyobbal,akik fiúk),11 hónaposan kezdte,és 2-3 nap múlva önállóan járt.

Nem szabad párhuzamot vonni,mivel minden kicsi más.Én nem estem pánikba a 2.-nál,holott az első ennyi idős korában már-szinte-futott.

2016. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nalunk ket honap volt.
2016. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 14 hónaposan úgy kezdte hogy felállt és ment nem esett/ bukdacsolt. Minél később kezdik el annál kevésbé esnek kelnek.
2016. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10 honaposan allt fel, 14-15 honaposan kezdett kezfogas nelkul setalni
2016. júl. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikuláskor tette meg az első önálló lépéseit, karácsonykor már stabilan sétált, nem esett el.
2016. júl. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyerkőctol fugg, 7 honaposan felállt,9 honaposan kapaszkodás nelkul lepegetett 10 honaposan sétált, egy evesen rohant.


3 eves es "felnottesen" rohangál

2016. júl. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én babám most töltötte a 11. hónapot, de a hozzászólásokat olvasva, lehet, hogy a szülinapján már egyedül (is) fog sétálni :)
2016. júl. 1. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!