Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a penz nem akadaly es...

Ha a penz nem akadaly es egyebkent nyaron nem kellene dolgoznotok, akkor szetintetek 6-7 eves gyereket mennyi idore erdemes nyari taborokba beiratni? Szereti a tarsasagot, nem anyas.

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Magyar honvédség épp most hirdetett meg tábort :D
2016. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Kétszer megy táborba a nyáron, 5-5 napot.
2016. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
En 6 hetre irattam be kulonbozo taborokba, Anyosomek ki vannak akadva rajta.
2016. júl. 1. 13:37
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is sok a 6 hét, szinte alig marad veled a nyári szünetben.
2016. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat hétig folyamatosan táborban lesz? Azért az szerintem egy kicsit sok. Az én lányom sem anyás, de azért már 1 hét távollét után általában hív, hogy menjek érte vagy szeretne hazajönni a mamáéktól. Néha 3 nap után is. Én biztos, hogy nem küldeném 6 hétre, az több mint a fél nyári szünet...
2016. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Én azt sokallom. Enyém ugye 10 napot megy táborba, persze nem rögtön egymás után. három hétig balatonnál leszünk, aztán négy napig a három legjobb barátjával és az ő családjaikkal Hajdúszoboszlón. Utána egy-egy hetet lesz nagyszülőknél, mi akkor megyünk el kettesben apával kicsit:-) Utána mi is megyünk a nagyszülőkhöz, mindenkét helyen két-két napot töltünk, végül augusztus végén megyünk két hétre Olaszországba. Én nem bírnék ki 6 hetet nélküle, és ő se nélkülem. De ezek mi vagyunk, ha nektek így a jó ne foglalkozz vele ki mit gondol.
2016. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Én elsőre csak egy ott alvós táborba íratnám be próbaképpen és esetleg valamilyen napközis tábort keresnék még, ami lehet hosszabb is. A gyerekek többsége imád táborozni és egy társaságkedvelő 6-7 évest sokszor jobban lekötnek a kortársai és a közös játék, mint az, hogy egész nyáron te próbálod szórakoztatni. Ha otthon vagy, akkor természetesen hagyj időt a családra is, töltsetek együtt is időt, semmi baja nem lesz a táborozástól, ha nem extrém anyás... Szerintem nyugodtan engedd sok táborba, ha tetszik neki. Én is imádtam gyerekként ezeket. (Amúgy Észak Amerikában akkora hagyománya van a táborozásnak, hogy az ilyen korú gyerekeket akár 6-8 hétre, tehát jóformán egész nyárra is beíratják a dolgozó szülők és jól érzik magukat a gyerekek, tehát én attól nem félnék, hogy "sérül" nélküled.)
2016. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj, ha a pénz nem számít, akkor nagyon egyszerű, beíratod ahányra akar menni, aztán ha nem tetszik neki, akkor másnap nem meg és jónapot.
2016. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Ja bocsi én egyértelműen nem ottalvós táborra gondoltam ebben a korban. Utolsó.
2016. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

6 éves a kisfiam. 1 hétre nagymamájával utazik el, és még 1 hétre (5 napra) megy napközis táborba.

A 6 hetet én is sokallom, de Nektek kell tudni. Ha a gyerek szívesen megy, akkor nincs gond.

2016. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!