Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekek altal gyüjtött...

Gyerekek altal gyüjtött kavicsok, kagylok, kövek, miben taroljatok, hogy szepen is mutasson a kertben?

Figyelt kérdés
Icipici belvarosi kertünk van, 1 m² -es tarolohelysegben nincs hely, es nem akarom, h elcsufitsa a festekes müanyag vödör latvanya az udvart, igy ilyesmibe nem akarom tarolni. Ötletek?

#kavicsgyüjtes #kögyüjtes #kagylogyüjtes #ezek tarolasa
2016. júl. 3. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
cseréptál?
2016. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ikeában kapni ilyen fényképtartó polcokat, én arra pakolgatnám ki a szebbeket, a többit pedig befőttesüvegbe raknám izlesesen gyöngyökkel és anyaggal esetleg homok díszítéssel.
2016. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Befőttes üveg, de bele lehet nyomkodni cementbe vagy gipszet is, lehet tenni faladaba is akar
2016. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csereptalra en is gondoltam, de 10 literes sem lenne eleg, igy ez nem egy olcso beruhazas lenne, es ebböl 2 db...

Beföttes üvegünk sincs ilyen nagy.

De azert köszönöm az eddigieket!

2016. júl. 3. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Azert annyit nem tartunk meg, hogy akkora uveg kelljen.:) nagy befottes uveget tudsz venni az ikeaban, a tobbinek mennie kell, egyezzetek meg ebben a gyerekkel.:)
2016. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a 3 gyerekünk által összegyűjtött valamennyi,kavicsot,követ,kagylót eltettük volna,a 140 nm-es kertünk se lenne elég a tárolására.Talán szelektálni kellene.Úgy gondolom azért egy 1-2 5 l-es befőttesüveg elég lenne.2 gyerekről van szó?Mindenki kapna egy üveget,abba lehet gyűjtögetni.
2016. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha tarolast kerdeztem, hogy jön ide az utolso 2 valasz? A kövek szelektalasa es hasonlo valaszoloknak nyilvan nincs semmi megoldasa, ötlete, de azert okoskodni akar. :)) Ha a kövek kidobasa mellett döntöttem volna, akkor nem ugy irom ki a kerdest, ahogy kiirtam, es egyaltalan, akkor nem irok ki kerdest.
2016. júl. 18. 12:00
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Az utolsó vagyok.Te milyen tapló vagy kérdező!Szerintem válaszoltam a kérdésedre:".Úgy gondolom azért egy 1-2 5 l-es befőttesüveg elég lenne.2 gyerekről van szó?Mindenki kapna egy üveget,abba lehet gyűjtögetni."

Vagy ez nem válasz?!Én kérek elnézést!

2016. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Ja,bocsi,van még egy megoldás:költözz olyan házba,aminek nagy kertje van.Ez így jó?Ez válasz?
2016. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!