Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A pozitív terhességi teszteket...

A pozitív terhességi teszteket megtartottátok? Hol tároljátok?

Figyelt kérdés
Köszi :)
2014. márc. 7. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem, de a párom megtartotta. Azóta megvan a gyerek is és összeköltöztünk szerintem még a régi lakása íróasztalának egyik fiókjában figyel most is. Lehet elhozta de nem is kérdeztem tőle, de még ma megteszem :) Ti megtartottátok?
2014. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, a babanaplóba ragasztottuk :)
2014. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a legeslegelsőt lefotóztam :)(sajnos párát kapot és tönkre ment,kazettás vol) Bekerül majd egy fotókönyvbe.A másik tesztett ami igazán erős lett azt eltettem majd Bekerül a kiskönyvbe :) Még friss az élmény!!17hkm :)
2014. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartottam.Egy cipős dobozban lapul,más "kincsekkel" együtt :) A dobozban van még a kislányom karszalagja ami a kórházban a kezén volt,a papír ami az ágya felett volt,a "haza hozós" kisruhája és egy egyes méretű pelus :) Korábban született mint vártuk,nagyon pici volt,még az 56-os rugdalózó is nagy volt rá.Ha majd nagyobb lesz szeretném neki megmutatni milyen pindurka volt :)
2014. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megtartottam, beragasztottam a babanaplóba.
2014. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*Kiskönyv helyett babanapló akart lenni :) Bocsi :)
2014. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen mi is megtartottuk :) A szekrényemben van, így minden nap "összefutunk" :D
2014. márc. 7. 21:31
 8/12 anonim ***** válasza:
nem tartottam meg, mert kb. 3 hét után eltünt a jelzés :DDD digitális clearblue volt vagy mi..
2014. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is "kincses dobozba" tettem, a karszalaggal, első uh-s fotókkal, névtáblával, egyéb apróságokkal együtt.
2014. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vezetek egy mappát, amiben csak a kisfiamhoz kapcsolódó dolgok vannak. Én az összes tesztet ledokumentáltam, sőt még az ovu tesztek is megvannak. Nagyon vártam már Őt. :)
2014. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!