Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiúk vagy lányok születnek...

Fiúk vagy lányok születnek mostanában többen?

Figyelt kérdés
Nekem kislányom lesz, nemtudom, hogy emiatt van-e, de olyan mintha a lányok "vezetnének" mostanában.
2008. szept. 28. 07:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkahelyemen én várom az elmúlt 2 évben a harmadik babát. Az enyém is kisfiú lesz. :) Az ismerőseim közül 4- ből egy lett kislány, szóval az én környezetemben a kisfiúk vannak többségben...
2008. szept. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kislányom van, de 3 barátnőm is szült mostanában és nekik fiuk született.
2008. szept. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

A mi városunkban, és szomszédos településen is több a fiú, így nagyon örültek (doki, védőnők), hogy nekem lányom lett. (Ha örültek is neki, akkor tényleg kevés lehet a lány baba errefelé)

2008. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mostanában a fiúk vannak többen ,legalábbis nálunk a cégnél ,nálunk még nem tudjuk mi lesz ,de kisfiúnak kislánynak nagyon-nagyon örülni fogunk csak jöjjön már és egészséges legyen !!!!!!!!!!!!!!!!

11 hetes kismami

2008. szept. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én közeli ismerőseim közül 4an várnak/tak babát,mind fiú lett,nekem kislány lesz :)

Minden jót

35hetes kismama

2008. szept. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez erdekes,3 honappal ezelott szult egy baratnom,kisfiut es a korhazban tett latogatasnal kiderult hogy mind fiuk szulettek a napokban..Akik most varjuk a babankat egy masik baratnim 37 hetes es en 32 hetes kislanyt varunk.Tehat egy par honappal ezelott fiuk,most meg a lanyok..
2008. szept. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy mostanában több kisfiú születik. Én majdnem egy éve szültem, akkor a mi négyágyas kórtermünkben csak kisfiúk voltak, az egész osztályon volt kb. 20 baba, abból talán 3 volt kislány.
2008. szept. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom még, hogy mi lesz 37. héten, viszont az ismeretségi körömben 4 fiú született 2 hónapon belül, és akikkel beszéltem kismamákkal, illetve akiket emlegetnek azoknál is mind fiú. A 8 hónap alatt egyetlen lányos (vagyis lányt igérő) kismamával beszéltem.
2008. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én környezetem is ontja a fiúkat. És nekem is két fiam van :)


Judy

3 hós és 2 éves kisfiúk anyukája

2008. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben is fiú születik több, és a barátnőm környezetében is. Nekem is fiam lesz:)
2008. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!