Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyarországon van spermabank?...

Magyarországon van spermabank? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

puszta kíváncsiság!!

lehet magyarországon spermát adni "spermabanknak"?! ha igen adnak-e érte pénzt és ha igen mennyit


2010. ápr. 14. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen van, pl. Krio Intézet. Lehet adni, de elég szigorú követelményeknek kell megfelelni annak, aki spermát szeretne adni. Úgy tudom, csak minimális anyagi ellenszolgáltatás jár érte, talán 5000 Ft, ami fedezi a költségeket, bár a honlapon azt írják, hogy a költségtérítés miatt is megéri donornak lenni. Én mintha pár ezer forintról hallottam volna, de lehet, hogy nem jól emlékszem. Aki donor akar lenni, az részt vehet egy szinte teljes kivizsgáláson is ingyen, felfoghatod így is...

2010. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!