Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tejfakasztó? Mikor és hol?

Tejfakasztó? Mikor és hol?

Figyelt kérdés
A férjem szeretne pár srácot elhívni, kitalálta, hogy a kedvenc filmjeiket néznék. Nem bánnám, ha egy este csinálnák, mikor mi a babával még a kórházban vagyunk. Viszont nem szeretném, hogy bent bomoljanak, nem akarok takarítással kezdeni. Főleg, hogy az egyik srác nem annyira bírja az italozást, féltem a berendezést.
2016. júl. 6. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%

Hogy lehet hogy egyes apák azon agyalnak hogy hogyan bsszanak be és kenjék össze a lakást az igénytelen haverjaikkal, amikor épp gyerekük születik? Sosem értettem hogy ezeket miért kell apának választani. Igénytelen alkoholisták.

Az enyém azon melózott hogy bent alhasson velünk, mert jobban érdekelte hogy milyen a fia, mint az, hogy a haverjait leitassa. Érdekes...


Sok "boldogságot" és jó takarítást amikor menni is szr lesz nemhogy hajolni!

2016. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a férjeddel, hogy úgy szeretnéd találni az otthonotokat, ahogy te hagytad. Ne legyen dzsuva és kupi, az ő bulija, tegyen rendet és takarítson ki utána. Ő pedig előre szóljon a haveroknak, hogy pl. cipőt le kell venni az előszobában, ha valaki rosszul van az meg időben húzzon ki a wc-be hányni. Szerintem így semmi akadálya nem lenne.
2016. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló és az esetleges későbbi, hozzá hasonló válaszolóknak. Az én férjem nem alkoholista. Másrészt neki is jár egy kis kikapcsolódás. Harmadrészt nem fogok 10.000-et fizetni egy szobáért éjszakánként, hogy látogatási időn túl is ott üljön és nézzen ahogy alszok. Különben pedig első babánk korababa, inkább sírtunk mint ünnepeltünk. Végigizgultuk a várandósságot, ő sem kevésbé mint én. Szóval nem az a kérdés, hogy legyen-e, mert nagyon is megérdemli. Hozzám is fognak jönni a barátnőim.

Kettes válaszoló, igen, valószínűleg megbeszéljük majd, csak gondoltam tájékozódok ki hogy csinálta.

2016. júl. 6. 20:36
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Kettes vagyok újra: azért durva egy este miatt lealkoholistázni az újdonsült apukát, nincs ebben semmi rossz, ha tartanak egy görbébb estét, valahogy nekik is le kell vezetni a feszültséget, az eddigi izgalmas várakozást. Kedvelt az ilyen tejfakasztó buli, és ki tudja mikor lesz megint lehetőség egy közös este csak a barátokkal. Nyilván nem napi szinten, de még hetekig sem lesz ismétlése miután hazaengedték a pártját meg a babát a kórházból. Szóval szerintem elég rondán fogalmaztál...
2016. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem evidens, hogy ilyen esetben a férj összetakarít és nem a frissen szült anyukának kell a buli maradékát eltakarítani?

A férjem ugyan nem tartott tejfakasztót, de amikor hazajöttünk a kórházból, akkor enni lehetett volna a földről. Amíg bent voltunk, mindent kitakarított újra (habár tisztaságot hagytam itthon) és feltöltötte a kamrát minden földi jóval, hogy arra se legyen problémánk, hogy mivel kínáljuk a vendégeket. Én azt gondoltam, hogy ez alap.

2016. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Párját, nem pártját, bocs az elírásért.
2016. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

Én nem szeretném, hogy nálunk legyenek. Az a takarítás úgy sem olyan lenne...pluszban szeretném a dolgokat ott találni ahol hagytam. Amilyen állapotban voltam, mikor hazamentünk a kórházból...

(Egyéni véleményem. Tejfakasztó? De rühellem. Az anya fekszik a kórházban szétrepedve, vágva......stb stb és otthon buliznak...na mind1)

2016. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Sokminden nem evidens itt...
2016. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem az, hogy ha kupit tudnak csinálni, akkor rendet is. Felnőtt emberek, nem? Még ha wellnesselni mennél, akkor is az lenne szerintem az egyértelmű, hogy aki bulit csinál, az csináljon utána rendet is. Ahogy annak idején, ha a szüleink nem voltak otthon és mi házibulit csaptunk, utána nem nekik kellett takarítani, amikor hazajöttek.

De majd még frissen szülve pont te állj neki ganéjozni utánuk. Na ne már.


Lehet azt is, persze, hogy nem nálatok lenne az összejövetel. De ez már az ő dolguk.

2016. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Még azon agyalok, anyósomék mellett van a rendbe tett nagyszülői ház. Másik településen, mint ahol mi lakunk... nagyon gáz lenne megkérni, hogy esetleg tartsák ott? Nálunk a férjem nem egy takarítógép. :) Sosem vártam el tőle, igaz. A porszívót ismeri ugyan, letörli az asztalt is, de mindig takarítok utána. Mondjuk ő sem várja el, hogy lenyírjam a füvet, mert az az ő dolga.
2016. júl. 6. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!