Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most költöztünk a XXII....

Most költöztünk a XXII. kerületbe,5 éves gyermekünkkel. Tudtok ajánlani jó gyerekorvost aki empatikus, kedves, egyszóval akihez nyugodt szívvel viszitek csemetéiteket, ha beteg?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a védőnőt. Nekünk nagyon alaposan elmondta melyik milyen, milyen habitus, milyen szemlélet meg hasonlók. Lehet, hogy aki nekem bejön, neked pont nem.
2016. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért a XXII. kerület elég nagy. Melyik részére költöztetek? Hiába mondok egy jó Nagytétényi dokit ha te Budafokon laksz. :)
2016. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez jogos felvetés:) Nagytéténybe költöztünk.


Köszi a segítséget mindkettőtöknek

2016. júl. 7. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagytétényben lakunk mi is, nekünk dr. Kincses Anita a dokink, a Batthyány utcában van a rendelője. Alapvetően meg vagyok elégedve vele.
2016. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

területileg mi is hozzá tartozunk most néztem:)

Köszi az infót, remélem nekünk is hasonló jó véleményünk lesz. Annyit kérdezhetek h. ő is az a kategóriájú doki, aki nem mindenre ad azonnal antibiotikumot?

2016. júl. 13. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!