Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után majdnem 3héttel...

Szülés után majdnem 3héttel alvadt vérdarabok, mennyire normális?

Figyelt kérdés

Szombaton lesz három hete, hogy szültem, és ma kijött egy jó fél tenyérnyi alvadt vérdarab, illetve azóta még kettő kb kisebb diónyi. Olyan nyomás szerű fájdalmam van állás közben, mintha valami feszítene szét belülről, de ezt egész lent a hüvelyemnél vagy a combtőnél érzem, vagy hogy is mondjam...:(

Sima hüvelyi szülésem volt.



2016. júl. 7. 14:14
 1/3 anonim válasza:
Nekem is így volt, de én császárral szültem. Azért a 6 hetes kontrollon mindenképpen említsd meg!
2016. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a bajom 2 hete szultem csaszarral es csirkemajnyi nagysagu alvadt ver tavozott belolem masfel het alatt ketszer a dokinak mondtam azt mondta ez normalis. Vki esetleg jart e hasonlo cipoben? Erdemes visszamenni vagy varjak meg vele lazam es gorcs nincs.
2017. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Végülis nekem semmi gond nem volt utána, nem is fordult elő ilyen többet. Tényleg előfordulhat ilyen, tisztul a szervezet.
2017. dec. 27. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!