Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon milyen lesz az életem...

Vajon milyen lesz az életem család nélkül?

Figyelt kérdés
Már nagyon nagyon fiatalon tudtam hogy nagy családot szeretnék. Minden vágyam életcélom az volt hogy megtaláljam a megfelelő férjet, apát és boldogságban gyerekeket neveljünk. Megtalâltunk egymást a megfelelő férfival akivel összekötöttük az életünket. A legnagyobb boldogságban eldöntöttük hogy jöhet a baba. 1,5 év után kiderült hogy herebiopsziával sem nyerhető ki hìmivarsejt. 0% esélyünk van. minden vágyam, életcélom romba dőlt egy orvosi lelettel. Hogyan lehet ezt felfolgozni??? Segítsetek kérlek
2016. júl. 9. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
donorsperma, örökbefogadás.. nem kell lemondanotok a gyerekről
2016. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Örökbefogadással is lehet nagy és boldog családotok. :)
2016. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is donorsperma és akkor nem maradtok ki a várandósság és a szülés élményéből, plusz félig akkor vér szerinti lesz a gyerek. Ha a párodnak ez nem elfogadható, zavarná, akkor az örökbefogadás is tökéletes megoldás, ahogy már előttem is írták!
2016. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha a ferjed benne van akkor sperma donor( ha nincs en maximalisan megertenem...)

Es ott az orokbefogadas.:)

2016. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezzel a két lehetőséggel az a baj hogy ő a donort utasítja el én pedig nem tudnám nevelne 2 idegen gyerekét
2016. júl. 9. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Pedig muszaj lesz donteni.. kompromisszum..
2016. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Pl. Egyet orokbe fogadni. Egy meg spermadonor.
2016. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon-nagyon gonosz dolognak hangzik,de mi lenne,ha továbblépnél?!Ha nem tudod elképzelni az életedet gyerek nélkül,de nem opció se a sperma-donorság,se az örökbefogadás.Ne mondj le az álmaidról,az életedről,a célodról!Később meg fogod bánni,hidd el!Nekünk 3 gyerekünk van,40-es korosztály vagyunk,a legkisebb 4 éves.Pár hónapja motoszkál bennem,hogy mi lenne,ha örökbe fogadnánk egy 2-3 év körüli kicsit?Vagy hivatásos nevelőszülőkké válnánk?Akár úgy is,hogy csak ideiglenes gondozásba van(nak)a gyerek(ek) nálunk.Olyan jó lenne segíteni,jobbá tenni rászoruló gyerek életét.Igazából hely is lenne.Hány éves vagy?
2016. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nem értem mi a baj a donorral. Neki ígyse-úgyse lehet vér szerinti, akkor legalább olyan gyerkőcöt neveljen, aki félig a tiéd... egy teljesen idegen gyerek mitől jobb? annak sem ő az apja, plusz neked sem lenne hozzá közöd...

férfi hiúság...

2016. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!