Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bizonytalan helyzetbe kerültem...

Bizonytalan helyzetbe kerültem, mit lehet tennem?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok, van 15 év munkaviszonyom 1 munkahelyen. Jelenleg a cég nem áll túl jól, 4 órába raktak át a 8-ból sokunkat. A "változás" szeptemberre várható, vagyis akkor derül ki, hogy jobb lesz e a cégnek vagy sem. Viszont mi közös babát szeretnénk a párommal. Az első másfél év után fogant, de sajnos elveszítettem. :( Ennek fél éve. A lehetőségeim, amiket én látok: maradni a mostani m.helyen, és bízni a legjobbakban. Váltani és "beleugrani" a másik bizonytalanba.

A váltással ugye el kéne halasztani a próbálkozást...de én se leszek fiatalabb, sajnos.

Maradni?próbálkozni? maradni, elhalasztani szeptemberre a próbálkozást? váltani, majd később próbálkozni a babával?

hát ez a nagy dilemmám :(

sajnos tényleg fogalmam sincs hogy állhat a cég.... 25 éve a piacon, de ugye az építőipar most "haldoklik"....


előre is köszönöm a segítő válaszokat!


ui. párom munka helye sem egy álom,meg van egy lakás hitele (70ezer). tán annyi pozitív, ha a lakás felújítás kész kb. 1 hónap, azt ki tudjuk adni albérletbe...



2016. jún. 14. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat, ez eleg nehez dontes valoban. En maradnek a mostani helyen es probalkoznek a babaval. Napi 4 ora munkaido nem is annyira stresszes. Ha most keresnel uj helyet, akkor lehet, h a fizud jobb lenne, de uj hely, uj emberek, az mindig eleg stresszes es gondolom, nyugodtabb korulmenyek kozott szivesebben probalkoztok a babaval. Raersz akkor uj munkat keresni, ha letelik a gyes.
2016. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Ennyi idősen mindenképpen próbálkoznék. Nem vagy már olyan fiatal, hogy túl sok időd legyen várni. Lehet, hogy nem is fogan meg egyből a pici, éveket is kell rá várni talán.
2016. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Ilyen öregen nincs mire várni, ha gyereket akartok, akkor egy napot se várnék tovább a próbálkozással.
2016. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
#3-as, Te normalis vagy?! Hogy lenne egy 38 eves no "oreg"??!! Nyilvan egy 18 eves ferfihoz kepest idos, de akkor sem oreg. Plane manapsag eleg durva ilyeneket mondani, amikor sok no meg 40 folott is vallal gyereket.
2016. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! nem vettem magamra az "öreg" jelzőt :D

A 4 óra sajnos attól stresszes, hogy 8 órányi munkát kéne elvégezni...szóval a maradékot viszem haza :(

ellehetetlenítik a helyzetünket...de akkor kitartok, úgy néz ki ez a jobb megoldás.


(Ja és van már egy 9 éves fiam, az előző kapcsolatomból)

2016. jún. 15. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!