Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az mire utal, ha egy gyerek...

Az mire utal, ha egy gyerek összefirkálja a tankönyvét?

Figyelt kérdés
Olyan rajzokra kell gondolni, hogy mindenhova péniszt rajzol, melleket, továbbá olyanokat rajzol egyes helyekre, mintha a képen látható lefosna valamit, néha virágokat, lézerkardot, smiley-t, pisztolyokat, puskákat, űrhajókat, madarakat az égre, olykor ilyen gondolatbuborékokat, amibe mindenfélét beleír, főleg a nyelvtan, a magyar, történelem könyvekkel csinálja ezt. És mindezzel dicsekszik, hogy ő rajzolta, hogy ez az ő műve. Szinte büszke arra, hogy ebbe ő energiát fektetett.

2016. júl. 14. 05:24
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Egyrészt nem figyel órán, másrészt meg agyilag egy sáska szintjén áll.
2016. júl. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
Nem figyel unatkozik és alig várja , hogy vége legyen az órának .
2016. júl. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 meszike91 ***** válasza:
51%
semmire, minden gyerek ezt csinálja
2016. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Minden gyerek ezt csinàlja, aki unatkozik órán.
2016. júl. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem elég érdekes az óra. Rengeteg gyerek firkál a tankönyvébe, ha unatkozik. Sőt, van, aki akkor is, ha nem unatkozik. Én például nem tudok csak úgy hallgatni, vagy nézni valamit, közben muszáj a kezemet lefoglalnom, úgyhogy én akkor is firkáltam, ha amúgy érdekelt, amiről a tanár beszélt. Most úgy nézek tévét is akár, hogy közben rajzolok, telefont nyomkodok, stb. Mondjuk alapvetően probléma, hogy a gyerekek az órákon teljesen passzív szerepbe kényszerülnek nagyon sok esetben: a tanár beszél, a gyereknek meg az egyetlen dolga az, hogy hallgassa. Már milliószor bebizonyosodott, hogy ez így nem túl hatékony.
2016. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Én is firkáltam a könyvem, füzetem órán. Unalmas volt. Semmi hátrányom nem lett belőle, érettségim is jó lett. A firkálgatásom még a felsőoktatásban is elkísért,amikor már 3 órája monoton hallgattam a tanárt. Előnyöm származott belőle: sokat fejlődött a kézügyességem az évek alatt, pl bátran csinálok a babám szobájába falfestményt.
2016. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem a füzeteim vannak telerajzolva (bár nem péniszekkel és mellekkel), virágokkal, dalszövegekkel, és általam teremtett szörnyekkel. Ez nem jelent semmi rosszat, szerintem, én speciel csak akkor tudok odafigyelni, ha az agyam kreatív részét valamivel lefoglalom, de valahogy ezt senki sem hajlandó elhinni. És naná, hogy büszke vagyok rájuk, vannak olyan dalszövegek, amik több órás munkát igényelnek nálam.

Ehhez még két dolgot tennék hozzá: 1) nem állok sáska értelmi szintjén, 2) a péniszrajzolgatás természetes (gondolom fiad van), mindenkiben másképp nyilvánul meg a perverz humor, de azért óvatosan vele.

(16 éves gimnazista lány)

2016. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!