Gizella név becézve?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani a Gizella név becézésére valamit? A Gizin kívül, természetesen...
2016. júl. 16. 14:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%

Nekem a Gizus jutott eszembe.

De szép hogy édesanyád után adnád ezt a nevet de azért gondolhatnal arra hogy nem egy szép név.

Ennyi erővel a lányaimat (legalább az egyiket) Marikanak kellene hívni mert mindkét mama Mari.

Engem meg Matildnak kellene ennyi erővel mert mindkét mamam ezt a szerencsétlen nevet viselte.


Barátnőm fia Lajos a papa után másik barátnőme János. Hát szép nevek.

Isten ments a Rikardoktol meg a Kevinektol de azért ne szégyellje már a gyerek a nevét.

2016. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
A Gerda jobb
2016. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9%
Még az Erzsébet is jobb
2016. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ha második név, akkor minek becézni? Vagy ha azt akarjátok használni, akkor miért csak második?

A Zizi aranyos egyébként, de nem tudok elvonatkoztatni a gonosz Gizi nénitől, aki az utcánkban lakott.

2016. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Haha, ez jó! Gonosz Gizi néni! Sok szép nevű-gonosz néni is van ;)

Nem is tudom, miért kérdezem a becenevét, csak kíváncsi voltam, milyenek vannak. Köszi az ötleteket! De mindenképp csak második névnek gondoltam. Aztán ha tetszik neki, akkor használhatja. Mint pl a fiam, aki a második keresztnevét használja, és elhatározta, hogy 18 éves korában felcseréli a kettőt, mert neki az Áron Attlia jobban tetszik, mint az Attila Áron. Ez van!

2016. júl. 16. 21:02
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond a Gizellával... nem egy modern név, na de kérem, az Anna sem az, aztán pár éve minden harmadik kislány ezt kapta... Gizella nevű ismerősömet (fiatal! 30 körüli hölgyről van szó) Gizának és Gizusnak szólítjuk :)
2016. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Sok névvel gond van, lány név és fiúnak hangzik, és fordítva, mindenféle idétlen kajanevű gyerekek, hagy ne soroljam.
2016. júl. 17. 13:12
 18/21 anonim ***** válasza:

Gazsi....

Rettenet ez a név....

2016. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömet Zizi-nek hívjuk. Egyébként rá passzol ez a becézés :)
2016. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
(A Gigi az Ágnes becézése.)
2016. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!