Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok ezt a keresztnevet?

Adnátok ezt a keresztnevet?

Figyelt kérdés

A Balázs név tetszett meg nagyon, de nem vagyok benne biztos, hogy jó-e a vezetéknévvel. Néha úgy hallom, hogy nagyon szuper így együtt, néha meg furcsán hat. Mi a véleményetek?

Tarcsás Balázs


2016. júl. 16. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tul nyelvtoros
2016. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én adnám, szerintem nincs vele baj. a mi nevünk is hasonlóan "nyelvtörősnek" hangozhat elsőre :)
2016. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kicsit fura, de nincs vele baj.
2016. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A Bence jobban illene hozzá
2016. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vagy az Ákos
2016. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Majd meséld már el a gyerekednek, hogy a neve itt született gyakorikerdeseken. :DDD
2016. júl. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik ez a név :)

Én a helyedben elgondolkodnék rajta, hogy közészúrik egy nevet, de szerintem így se rossz.

Én legalábbis "nagyon szuper"-nek hallom :D

2016. júl. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De más névötleted nincs is a tarsolyban?
2016. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Vannak még olyan nevek, amik szóba jöhetnek és amik talán kicsit jobban is mennek a vezetéknévhez, de a Balázs az egyetlen, ami nagyon tetszik (nemcsak racionálisan, de érzelmileg), ez az, amire mindketten azt tudjuk mondani, hogy igen, ezzel a névvel tudjuk elképzelni a kisfiunkat.
2016. júl. 17. 09:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor adjátok neki ezt a nevet. Aki ismerni fogja, majd megszokja így nevét, aki meg nem ismeri annak nem tök mindegy a véleménye? Azért szerintem amúgy sem annyira borzasztó ez a párosítás, mint mondjuk egy Vég Béla... :-)
2016. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!