Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon rossz embernek érzem...

Nagyon rossz embernek érzem magam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek 3 hós a pici lánya, szépnek kellene látnom de mindig azt mondja egy hang a fejemben, hogy csúnya kövér aránytalan baba. Tiszta apja.

A barátnőm gyönyörű, de a férje, nekem soha nem jött be mint pasi, sőt magától az embertől a hideg ráz, nagyon rühellem.

Reméltem, hogy a gyerek majd az anyjára üt, de nem úgy tűnik. Szerintetek csak azért látom csúnyának a babát mert az apját utálom?

NAgyon lelkiismeret furdalásom van, még a férjemnek sem mondtam el, ezt és nyomja a lelkemet.

/Nem vagyok irigy, ha valaki ezt gondolná rólam. Nagyon sok ismerősöm babáját tündérszépnek találom/

Ti voltatok már így?


2010. ápr. 16. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagy rossz ember. Akárhogy is nézzük, vannak kevésbé szép babák. Én a nem szép babákat aranyosnak szoktam nevezni. Pedig olyat is ismerek, aki nem is szép, nem is aranyos :(

Ettől függetlenül nem mondom az anyukájának, hogy nekem nem tetszik az ő gyereke. Az anyjának ő a legszebb és ez a lényeg, ez a legfontosabb.

Neked is nagyon fog tetszeni a saját gyereked, még akkor is, ha nagy orra lesz, elálló füle, ferde lesz, vagy mit tudom én...

Nem neked kell, hogy tessen ez a baba, hanem a szüleinek :)

Nyugi :)

2010. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én pont így voltam a barátnőm gyerekeivel.Mind a két kislány csúnyácska volt,amikor kicsik voltak.Mondjuk nálunk a barátnőm is annak látta,persze én ettől függetlenül nem mondtam neki a véleményemet.Most már nagyok a lányok,az idősebbik nem annyira,de a kisebb kimondottan szép lánnyá forrta ki magát.
2010. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem szereted a pasit, és rá hasonlít, akkor érthető. Sajnos ez van.
2010. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dehogy mondtam a barátnőmnek! Mindig azt mondom, hogy jajj de aranyos, meg hogy mekkorát nőtt. A múltkor azt mondtam, hogy de jó kis husiban van, az apja meg nekem állt, hogy miért mondom, hogy duci, pedig ez ki sem jött a számon. Soha nem bántanám meg a barátnőm érzéseit.
2010. ápr. 16. 10:35
 5/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Nem csoda, ha nem szereted az apukát... Lényeg, hogy a barátndőd elfogadta olyannak, amilyen, és ha ezeket a géneket bevállalta a születendő gyerekeinek felerészben, hát nincs mit tenni. Reménykedj, hogy majd a gyerkőc személyiségében nem apuka öröksége fog domorítani... :o(
2010. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy rossz ember ettől! szerintem az természetes, hogy a szülőknek a saját gyerekük a legszebb (talán azért is, mert '. a szerelme vonásait látja benne 2. látja arany-falat szituációkban is, amikor nevetgél, gőgicsél, játszik...amit egy kívülálló nem biztos, hogy elkap), a kívülállóknak meg egyik gyerek aranyos, a másik szép, a harmadik meg nem annyira szép...

Az egyik ismerősöm olyan aranyos volt, amikor meglátta a babáját, csak annyit mondott rá, hogy ugyanolyan karakteres arca van, mint az apjának (fiú). Hát, amikor megnéztem a babát rájöttem miről beszél (pedig nem ismerem az apját)

2010. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aztán a viselkedése is olyan lesz.Néha nagyon rühellem magam!30 éve a legjobb barátnőm,de nem tudom a fiát szépnek,okosnak,kedvesnek látni.

Egy másik barátnőm lánya szintén tiszta apja!A szeme sem áll jól,állandóan beszél,produkálja magát.Hiába született már nekem is egy lányom,muszáj mindig megdögönyöznöm!

2010. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!