Mit csinálnak velem?

Figyelt kérdés
Május 6.-án szültem.Az eltelt kötelező 6 hétbe véreztem.4.héttől olyan volt hogy pár napig semmi utánna megint és ez így megy mostanáig.Orvosnál még nem voltam mert szabin volt és aki ban másik nőgyógyász nem bízom benne.Szerintetek mit csinálhat velem?Kaparás lesz a vége?
2016. júl. 18. 06:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem gyógyszereket adtak, és elmúlt attól. De előtte csináltak uh-t, vérvételt stb. Sok mindentől függ, hogy hogyan döntenek.
2016. júl. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy semmit nem csinálnak. Én 8 hétig véreztem, közben nekem is volt olyan, hogy pár napig semmi majd újraindult, a kontrollon megvizsgált a doki és mindent rendben talált, azt mondta ilyen is előfordul.
2016. júl. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, 9 hétig véreztem. Volt, hogy napokig semmi aztán újra. Semmit nem csináltak.
2016. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 6 hétig folyamatosan, bár csak picit, aztán kb még másfél hétig a kontroll után is.

Kérdezte az orvos a kontrollon, mondtam neki, hogy még egy picit vérzek, nem mondta, hogy baj lenne. Én sem gondoltam, hogy ez baj.

2016. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez normalis
2016. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez teljesen rendben van.

Nekem volt, hogy egy hétig semmi nem volt, aztán megint.

Egy óriási sebnek kell begyógyulnia, eltérő, hogy kinél milyen ütemben megy.

A 6 hetes kontrollra menj el (az sem baj, ha 8 héttel szülés után mész), és akkor az orvos megmondja, hogy minden rendben van-e.

Viszont addig nem tudtok nemi életet sem élni.

2016. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De a kérdező több mint 10 hete szült, nem 6 vagy 8 hete. Én most már sürgősen felkeresném a dokit, hogy nézzen meg, nehogy baj legyen, gyulladás vagy valami rosszabb. Én nem várnék tovább.
2016. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az utolsóhoz csatlakozom maximálisan!Pénteken volt 10 hete,hogy szült a kérdező!Azért ez már semmiképpen nem tekinthető normálisnak.Én mihamarabb elmennék egy orvoshoz!Nem tudsz bemenni abba a kórházba,ahol szültél?Talán az lenne a legcélravezetőbb!
2016. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, a dátum elkerülte a figyelmemet.

A 10 hét az tényleg sok, ha még élénk erős piros vér távozik.

Menj el az orvoshoz.

2016. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kaptam fogamzásgátlót és azt már szednem is kell?Mert azt nem mondta.
2016. júl. 20. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!