Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor erdemes elmenni...

Ilyenkor erdemes elmenni rogton ugyeletre vagy varjak, hogy erosodik-e? Feljek es foglalkoznak velem majd vagy varjak mert ilyenkor meg nem csinalnak semmit?

Figyelt kérdés
Csinaltam 1halvany tesztet ket napja,ma szinten halvanyat de erosebbet mint ket napja es szemmel teljesen lathato.Viszont orvosilag ugye ez meg nem bizonyitott csak 3 teszt alapjan.Tegnap ota kicsit barnazok,epp csak papiron latszik.Ilyenkor rogton ugyeletre kellene menni vagy varjak.Fogalmam sincs mit mondjak,sokszorr olyan hulyenek nexik az embrert
2013. szept. 14. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor kellene megjönnie? Amikor az első lányomat vártam és 5 hetes voltam akkor a "kedves" sztk-s doki közölte, hogy nem fejlődik rendesen, így ha elmegy a hétvégén akkor ha nagyon vérzik és görcsöl menjek ügyeletre, ha csak simán akkor ráérek egy sima rendelésre bejelentkezni (persze szerencsére nem történt semmi én meg egy életre parázós terhessé váltam...de mindegy).


Szóval ez alapján szerintem akkor fognak veled foglalkozni, ha görcsölsz nagyon, ha csak simán megjön akkor nem hiszem. De persze ha már több hete késik és most kezdesz el vérezni akkor szerintem menj be, de ha csak most kellene megjönnie és megjön és nincs semmi durva kísérő tünet akkor nem. De ez csak az én véleményem.

2013. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia.Tegnap volt a nem vartam es kezdodoty ez az elszonezodott huvelyvaladek(barnasra) nem folyas,mert annyi nincs.Csak neha neha ha beljebb nyulok papirral.A nem vart napjan jelentkezett,teszt erosodott ez a huvelyvaladek ugyanolyan gyenge mint volt,de nagyon felek.Juliusba nyaralas napjan teszteltempozit.Tengerpartra mentunk es elkezdodott ra egy hetre ez a barna folyas,de az erosodott es tteszt halvanyodott aztan vegul megjott(tobb de nem mas sulyos tunet nem volt.Azota ez az elso pozi tesztem es nem szeretnem ugyanezt :(
2013. szept. 14. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben az előzmény mitatt kérnék progi pótlást. Ártani nem árt, de ha csak ennyi hiányzik a terhességhez, akkor viszont kötelező. Ha el akar menni a baba, ez nem fogja megakadályozni, viszont ha pont ennyi kell, akkor meg megéri inkább elmenni orvoshoz. Ha hétvégén nem is, hétfőn azzal kezd szerintem.
2013. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja és ne egyél cukrosat meg fehér lisztet most így az elején. Szóval próbálj meg lassan felszívódó kajákat enni.

Ezt csak azért mondom, mert ha valóban progi hiány okozza a barnázást, akkor a hirtelen megemelkedett inzulin hatására (amit a gyors felszívódású kaják okoznak, cukor, fehér liszt, stb...) a prog szinte még tovább csökkenhet, mert az inzulin roncsolja a sárgatest hormont.

2013. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha már ez a második ilyen eset akkor én azért elmennék és elmondanám, hogy már volt ilyen. Hátha tényleg elég a gyógyszer és utána minden rendben lesz. Majd írd meg, hogy hogy döntöttél, szorítok!
2013. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez nem dontes kerdese,dolgozom es nincs valasztasom,legkozelebb hetfon vagyok szabad....Addig probalom kimelni magam.Lisztet es cukrot evek ota nem fogyasztok :)
2013. szept. 14. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
menj el holnap dokihoz,elmondod,hogy pozit teszteltél,ír neked progi gyógyszert.És nem lesz semmi gond,velem is ez volt bár nem ilyen korán.De még segíthet neked,ne legyen gond.
2013. szept. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!