Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet légzésfigyelőt egészségk...

Lehet légzésfigyelőt egészségkártyával venni a gyógyszertárakban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet!!!

a rokonomék nemrég vettek egyet, egy újfajtát amit a pelenkára kell csiptetni (ami pelenka a fenekén van) és ha nem vesz levegőt akkor kicsit "megrázza" vagy hogy mondjam. 31.000 ft, de nekem is újdonság volt. Kérdezz utána.

2010. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem veheted akárhol máshol, csak számlát kell kérjél róla az egészségpénztár szabályai szerint. Aztán leadod a számlát és utalják vissza a lóvét. Szerintem gyógyszertárban nem túl nagy a választék, én tuti máshol venném, mert légzésfigyelőben az a lényeg, hogy azt vegyem aminek utánamentem.
2010. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat én is így tudtam. DE! az anyósom, aki gyógyszertárban dolgozik azt mondta, hogy nem lehet. Milyen kedves már megint a kedves mama...
2010. ápr. 16. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem biztos, hogy a kedves mamával van a gond.

Szerintem hívd fel az egészségpénztárat, és ott kérdezz rá. Nekünk Temponk van, és nem lehetett vele venni semmi ilyesmit.

2010. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!